HL2:EP2 - Orange Box - polska premiera i wydawca

Witam!

Mam do was pytanie na które nie udało mi się znaleść odpowiedzi. Czy wiecie kto jest polskim wydawcą paczki Orange Box? W necie znalazłem, że tak jak na całym świecie EA, ale Ci na swojej polskiej stronie nic o tym nie wspominają, a rozpiska wydań jest aż do końca listopada. Czyli coś tu nie gra.

W stanach premiera jest 9 tego miesiąca, reszta świata dostanie go 12, a my? Mam nadzieje, że nie będzie takiej obsówy jak przy dark messiah - hmm ile to było? 5 miesięcy? Polscy dystrybutorzy lubią wkurzać.

Może coś wiecie o sugerowanej cenie? Sklep play ma ją za 108 zł, ultima za 139zł. Myślę, że w MM gra będzie po 120 bo tyle około by wychodziło w przeliczeniu z ceny ze steama 44$. Ale może zrobią taką niespodziankę jak przy EP1, gra na steamie 19.95$ a w saturnie i mm za 39.90 - ja tyle płaciłem :smiley:

Wg gry-online, wydawcą jest EA a premiera nastąpi 12 października: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8659

Co do ceny to w wirtusie jest też 108 zł. Cena sugerowana to 139,90.

Na steamie cena natomiast wynosi łacznie z podatkiem 54$ co daje około 144 złote.

Znowu przepłaciłem… Ale za to w TF2 fajnie się pyka :slight_smile:

o napewno, już się doczekac niemogę :smiley:

Mam nadzieje że tak ja z ep1 gra będzie 2-3 dni przed premierą w sklepach, pojadę w niedzielę do mm, kupię, zainstaluje, dodam klucz do steama i poczekam aż gry odblokują w steamie 12 października i będę mógł grac odrazu :smiley:

Jeżeli kupisz grę przez steam, lub w jakimś sklepie te 2-3 dni szybciej niż polska premiera to zagrasz już 10 października, bo taka jest data premiery gry na steamie.

No chyba, że o czymś nie wiem i boxowe klucze do OB z polskich sklepów mają 2 dniowe opóźnienie w odblokowaniu???

No właśnie nie wiem jak bedzie teraz, przy ep1 nawet jak grę miałeś wcześniej po wpisaniu klucza gra była jako pre-purchased w steamie, minęła 8:00 i grę odblokowali. Zastanawiam się jak będzie z orange box, skoro dla europy i usa są różne daty premier.

Złączono Posta : 03.10.2007 (Sro) 15:31

Premiera w polsce: 2007-10-19, ciekawe czemu skoro wydania się niczym nie róźnią, nawet pudełko i instrukcja są identyczne jak w wersji zagranicznej.