Hl2.exe przestał działać - gra się zawiesza

Witam,

Od niedawna kiedy gram w Counter Strike: Source , gra wychodzi do pulpitu, a na ekranie pojawia się komunikat o braku reakcji ze strony aplikacji. Nie pomogło przeinstalowanie systemu operacyjnego. Zamieszczam informacje jakie zarejestrowała usługa Raportowania błędów:

Produkt

hl2.exe

Problem

Zatrzymano działanie.

Data

2009-05-25 16:22

Stan

Jest dostępnych więcej informacji

Sygnatura problemu

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: hl2.exe

Wersja aplikacji: 0.0.0.0

Sygnatura czasowa aplikacji: 4445c334

Nazwa modułu z błędem: datacache.dll

Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 46439c7b

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 0000b423

Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6001.2.1.0.768.3

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: a3a2

Dodatkowe informacje 2: a32455ec82ce1fffb6cd7b56973292f2

Dodatkowe informacje 3: 3f43

Dodatkowe informacje 4: 5701b8e280c89fa54c22df2d004a5c88

Dodatkowe informacje o problemie

Identyfikator porcji: 432805830

System to Windows Vista. Ponadto producent nie zaleca uruchamiania tej gry w trybie zgodności, wieć tego nie robię. Dodatkowo nie korzystam z wbudowanej karty dźwiękowej- jest wyłączona w BIOSIE, ponieważ posiadam kartę Sound Blaster Extreme Gamer.Gra zawiesza się w nieregularnych odstępach czasu, niezależnie od moich działań. Próbowałem też usunać i pobrać ponownie plik datacache.dll o, którym mowa w raporcie. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Jakiego masz patcha do gry jak nie masz nowego to graj chociaż XXXX ja też miałem taki problem ale wgranie patcha pomogło.

Czy wcześniej na Viście gra działała? Niedawno chciałem pograć w HL2 i gra również się nie uruchamia. Na XP działa.

Wcześniej gra działała, a co do Łukasza R1 to patche są tylko na pirackich wersjach gry - a z tego co mi wiadomo to tutaj tego nie pochwalamy. Ja mam oryginalną edycję.

Może update ? bo Steam się update’uje xP

Ja mam oryginalną wersje ale niekiedy trza patcha zainstalować.

Tak ale updatuje się automatycznie, i nie ma się wpływu na aktualizacje tej gry. To się robi samo. A Łukasz ma non-steama. A tak w ogóle to może przestaniecie robić ot i zacznijcie pisać na temat hę?

Dodane 31.05.2009 (N) 14:42

Nikt nie ma pomysłu?