Honor 4C/4X , G2, Xperia Z czy co innego?

Witam.

Szukam urządzenia do 600-700zł, z pewnego źródła (żadne tam 40 dniowe wysyki z Chin), może być używany ale aby miał jeszcze nieco gwarancji. Ekran najlepiej w graniach 4,8-5,5, nalepiej 5 w przyzwoitej rozdzielczości. Dobre foto, mile widziana wymienna bateria - czyt. nie wyjmowana, tylko wymienna. Aby nie była przylutowana :slight_smile:

Wydajny procek i przyzwoita grafika, choc nie zamiezam na tym urządzeniu odpalać gier, co najwyżej jakieś tam średnio wymagające.

Na koniec najważniejszy wymóg - wsparcie od Cyanogenmod 12.1 ! Najlepiej oficjalne, ale aby rom był gdzieś dostępny.

Moje wstepne typy.

  1. Xperia Z - podaję raczej z sentymentu do Sony. Z1 jest chyba za droga. Ogólnie do Z nie mam przekonania, ale może to tylko jaka moja zła sugestia ?

  2. g2 - chyba dobry tel. Nie wiem czy kupię dobrą używkę za 700zł.

  3. Honor 4/4X - mój faworyt. 4C kupię za lekko ponad 600 nowy w sklepie. 4X widziałem na olx nowy w podobnej cenie. Najbardziej mnie zastanawia tutaj wydajnoć, glównie tego Mali450. 4X oferuje LTE i większa baterię ale nie wiem czy na codzień 5,5 nie jest za duże.

 

Co wybrać ?