Honor 8X pojawi się we wrześniu: czego możemy się spodziewać?

Witam.

Honor 8X pojawi się we wrześniu: czego możemy się spodziewać?

Według Byluellayao, 28 sierpnia 2018 r

Źródła potwierdzają, że Honor 8X wystartuje 5 września w Xi’an w Chinach, gdzie Huawei ma Centrum R & D.

Nadszedł wreszcie dzień: według Honor, który wypuści na rynek dwa produkty: 8X i 8xmax, które różnią się od 7X, a większy będzie obsługiwał 7.12-calowy full-HD + (1080x2244 pikseli) wyświetlacz TFT o współczynniku kształtu 18,7: 9 , Współczynnik proporcji ekranu do obudowy to 90%

AKTUALNOŚCI

To jest czas, w którym Honor strategicznie pozycjonuje generację produktów z serii X, i dlatego umieścił wiele konfiguracji, które nie powinny się pojawiać w tym produkcie. Strategia a może co innego?

Większa bateria?

Dowiedzieliśmy się kilka dni temu, że Honor 8X będzie zasilał phablet baterią o pojemności 4 900 mAh. To trochę mniej niż 6,9-calowy Xiaomi Mi Max 3, który ma akumulator 5.500mAh, ale żywotność baterii jest większa niż pojemność.

Procesor.

Według Weibo, chipset który zastosował Honor to kirin 710 zamiast snap dragon 660, ponieważ ogłosili, że honor 8X będzie również obsługiwał GPU turbo, które jest wyłącznie dla chipsetu kirin

Oprogramowanie

Kiedy EMUI 9.0 po raz pierwszy pojawił się na Mate20, plotki mówiły, że Honor 8X będzie wspierał EMUI 8.2 w oparciu o Androida 8.1.

Na zakończenie

Funkcje, o których słyszeliśmy do tej pory będą na pewno, ale czekają na nas jeszcze inne. Jakie?
Dowiemy się więcej w dniu premiery. Do tego czasu, co myślisz o Honorze 8X? Czy będą konkurować z obecnymi flagowcami Androida? Co Wy myślicie na ten temat?

To jakaś nowa forma blogowania na forum?

Raczej jakaś kryptoreklama. Chociaż wolę to niż bota który reklamuję firmę do odzyskiwania danych po angielsku…

1 polubienie