Host z MS Word 2003

Witam,

mój problem polega na tym że nie wiem jak zrobić bym miał własną stronkę internetową. Po kolei:

Najpierw zrobiłem swój własny szablon w gimpie i zapisałem jako jpg.

Potem ten obrazek wstawiłem do MS Word 2003 wszystko ładnie wyrównałem etc. Zapisałem jako stronę sieci web itd.

No i teraz mój problem.

Za żadne skarby nie mogę zahostować tego by było w internecie. Czyli ze jak wpiszę adres to będzie ten mój szablon jako strona internetowa. Oczywiście najpierw zrobiłem tylko szablon a następnie chce konfigurować wszystko by wyglądało to na stronkę internetową ale nie mogę hostnąć :frowning:

Prosze o pomoc i czy w ogóle jest możliwe zrobienie takiego czegoś.

Co to za pomysł żeby strony w Wordzie robić? :o Naucz się HTMLa, potnij swój layout(szablon) i złóż go w całość.

Jeżeli dobrze interpretuje Twoja myśl to proponuje przygotowanie takie szablonu i opublikowanie go w dowolnej formie poprzez konto gmail.com

Tam założysz konto pocztowe, w którym jest dostępny edytor tekstu. Dzięki temu będziesz mógł przygotować sobie dowolny szablon i go opublikować tak by był publiczny, możesz rozesłać link lub umieścić kod , link w swojej stronie internetowej.

pomysł taki ze nie musze sie wlasnie uczyc tego htmla. a wiem ze tak mozna bo kto ze znajomych robil… tylko nie pamietam kto ;/

Taka strona to o kant dupy rozbić. Dam ci małą podpowiedz, główny plik strony musi się nazywać index.html i wtedy spróbuj wgrać to na serwer.

Jeżeli chcesz robić stronę w oparciu o edytor worda, musisz podać adres strony, URL, który będzie dopisywany do plików. Obecnie zapisuje edytor pozycje lokalna Twojego komputera i nie wyświetli sie ani jeden kawałek strony na umieszczonym miejscu w internecie.

Jeżeli chcesz zbudować stronę www bez wnikania jak to sie robi, proponuje doskonałe narzędzie jakim jest WordPress, prosty system do tworzenia stron internetowych dla początkujących jak i dla profesjonalistów.

Polecam serwer z zainstalowanym WordPressem na http://www.hosting-argi.com/pakiety/pla … -wordpress Instalacje dokona firma i poda Ci gotową stronę do pracy z podstawowy szablonem, oraz możliwością wybrania z setek bezpłatnych szablonów.

Dobra mam inne pytanie.

Mam gotowy szablon z html’a i chce wrzucić go by był na internecie, ale jak wrzucam wszystkie pliki ktore były to jak włączam index to nie mam obrazków i to nie wygląda. Jak zrobić by wszystko było na miejscu?

Niestety musisz podać położenie katalogu z obrazkami!! Dla tego jest podanie ścieżki URL jako bazowej. (URL to http://domena.pl/zdjecia/ )

Podaj mi link do strony poprzez PRIV na forum, to powiem Ci co masz poprawić.

ale to trzeba gdzieś w kodzie wrzucić a nie wiem gdzie. wiem ze linki trzeba bo ogladalem na yt filmik ale nie wiem gdzie w kodzie ;/

A my skąd mamy wiedzieć skoro tego kodu nie pokazałeś ? …

Będzie coś w stylu

[/code]