Hosting 1and1

Witam mam pytanie czy hosting 1and1 jest dobry i czy można mu zaufać

Drugie pytanie:

chciałbym tutaj zrobić forum to jak wchodzę w starcie na strona www/aplikacje później w pozostałych tematach daje CGI to jest, że mogę zrobić forum ale jak robie tam wg instrukcji to nie ma nic pokazane ze moge forum zrobić

I trzecie pytanie ostatnie:

Chciałbym zrobić własny wygląd strony (da sie wrzucić jakoś aby bez robienia własnej strony w html itd. działało czy trzeba zrobić własna stronę od 0 ) i później to wrzucić( i gdzie to wrzucić).

to tyle :stuck_out_tongue: :o dzięki za odpowiedź

Strona od 0 będzie się sprowadzała do paru divów i pociętego laya więc dużo czasu na tym nie stracisz ;]

Ale po kolei ;]

@1 Co osoba to inna opinia. Jedni piszą że wszystko gra, a drudzy że nie dają zerwać umowy nim wygaśnie promocja ;]

@2 nie kapuje cie napisz zrozumiale. Co do forum polecam phpbb intuicyjna instalacja i dużo bajerów ;]

@3 już odpowiedziałem, możesz skorzystać z cms jednak nie wyjdzie ci to zbytnio z twoim layoutem ;]

W tym drugim mi chodziło ze jak wchodzę w opcje gdzie można zrobić forum to tam tego nie ma.

A da się samego laya wrzucić na 1and1?? :smiley:

Lay to zdjęcie twojej strony. Żeby to działało musisz napisać do niego kod. Jeśli chcesz np wrzucić zdjęcie bez żadnych opcji po prostu wrzuć je na serwer, utwórz plik index.htm a do niego wpisz standardowy nagłówek w3c i do tego czy jakoś tak ;]

Co do forum nie korzystałem z owej opcji, ale polecam phpbb, ściągasz wrzucasz na serwer. Potem wchodzisz z pozycji przeglądarki w instalator i po wpisaniu paru danych już masz forum ;]

promocja fajna, serwer stabilny,

ciekawe ile za 1,5 roku powiedzą mi za hosting i domenę…