Hosting 2019

Witam,

Mam pytanie jaki hosting jest teraz polecany na ten rok? Słyszałem dobre opinie na temat jdm.pl czy atthost.pl ale nie wiem czy są wiarygodne. Możecie polecić te w/w firmy czy znacie marki, które macie sprawdzone ze swojego doświadczenia.

A jakie parametry potrzebujesz albo na co ma być?

jdm.pl nie znam,
atthost chyba kiedyś jak szukałem serwera próbowałem do nich zadzwonić aby się zapytać o parametry serwera, ale się nie dodzwoniłem więc sobie darowałem.

Głównie na prostą stronę/bloga opartą na Wordpressie. Najlepiej oparty na dyskach SSD.

Czyli nie za wielkie wymagania.

Miałem styczność z home, nazwą i kei. Aktualnie korzystam z dhostingu i moim zdaniem jest super. Ofertowo fajnie też wygląda webh.pl, ale z tego nie korzystałem więc nie mogę powiedzieć jak jest z pomocą techniczną i jaki mają interfejs.

Co prawda jeżeli chodzi o postawienie tylko 1 strony to tak naprawdę myślę że i 10GB pewnie ci wystarczy. Gdzie na webh czy dhostnigu postawisz z 2-3 strony pewnie.

W tym przedziale w sensie, że stricte na 1 małą stronę to się nie znam . Może ktoś ci poleci.

Zawsze możesz też odłożyć problem na rok jeżeli nic się nie zmieniło to home miał takie promocje, że pierwszy rok jest za jakieś grosze typu 10zł bez konieczności przedłużenia, a po roku możesz na inny serwer przenieść XD

Jakbyś chciał dhostnig to mogę ci dać kod zniżkowy, ale poczekaj bo może ktoś ci poleci jakiś mniejszy serwer. Ewentualnie pozostaje trick z home.pl ale to na wszelki wypadek musiałbyś przeczytać regulamin czy nadal tak jest :slight_smile:

Tylko broń boże nie bierz domen w promocji domeny.

Mydevil

Ceny trochę wysokie, ale może są niezawodni. A domenę gdzie najlepiej?

Tylko OVH

Ja od pewnie z 15 lat domeny.tv

Odnowienie domeny .pl w OVH: 44.99 zł netto / 55.35 zł brutto
Odnowienie domeny .pl w domeny.tv: 69 zł netto / 84.87 zł brutto

Nie szkoda przepłacać prawie 30 zł co roku na domenie? :slight_smile:

1 polubienie

standardowo w OVH, też nie widzę powodu, żeby przepłacać.

Dzięki wszystkim za rady :slight_smile: