Hosting bez limitu transferu


(zanzi81) #1

Szukam serwera bez limitu transferu miesięcznego/rocznego. Wielkość nieważna, może to być 1/2GB, byle żeby dało się na nim zrobić więcej niż jedną bazę SQL.

Jesteście mi w stanie coś polecić?

Najlepiej na polskim serwerze i przede wszystkim coś stabilnego.


(birbag) #2

http://www.nazwa.pl/serwery/


(Solutia) #3

IMHO wart polecenia jest hosting http://www.blink.pl Oto kilka powodów:

  1. Transfer bez limitu

  2. Rozsądna liczba baz w każdym pakiecie

  3. Dane w Polsce

  4. Świetne ceny

  5. Jawnie podawane na stronie limity bezpieczeństwa

Sam mam tam swoją stronę na Wordpress’ie. Tak, lubię ten hosting, a widziałem już w życiu kilka. Gratisy są w długim terminie mało istotne, choć lepiej je mieć. Na długą metę liczy się niezawodność i stabilność, a ta jest w Blink.pl na bardzo wysokim poziomie, w zasadzie identycznym, jak innych marek z polskiej czołówki. Z wad - bo każdy hosting jakieś przecież posiada - może to, że BOK nie jest czynny w trybie 24/7. Mnie to akurat niewiele przeszkadza. Zresztą chyba każdy hosting można przetestować, załóż sobie konto i przekonaj się, czy Ci wszystko odpowiada.


(M Kurek) #4

http://group5.pl/ - niedawno przenieśli się do Polski z firmą i serwerami.


(Tcastarot) #5

Sprawdź hosting http://www.pdg.pl - dobre parametry i brak limitów transferu na konta bez znaczenia w jakim abonamencie.


(Luciferatu) #6

A więc tak. Jeśli szukasz hostingu bez limitów miesięcznych transferu, bez limitów bazy MySQL, na polskim serwerze to sprawdź webion.pl

Dodatkowo mają tanie rejestrowanie i odnawianie domen. 2tygodnie możesz potestować za darmo i w zależności od tego, czy Ci przypasuje to dopiero wtedy decyzja.