Hosting do 100zł

Jaki polecacie?? obecnie mam na vipower.pl ale nie wiem czy jest coś korzystniejszego, proszę o pomoc

Polecam http://webd.pl/ ostatnio z kupnem domeny .pl za pierwszy rok w pakiecie mini wyszło mi koło 55zł

Zależy jakie masz wymagania? Obecnie korzystam z usług o12.pl i jestem bardzo zadowolony.

no rzeczywiscie, na o12.pl opcja klasyk wyglada ciekawie tylko jak z obsluga klienta tam jest i awaryjnoscią serwerów tylko te 96 zł to jest w promocji juz po obnizeniu ceny 50% czy normalnie centa ta jest wyzsza o 50% czyli jakies 140zł?

Korzystam z tego hostingu ponad 3 lata i jestem bardzo zadowolony (dlatego go polecam). Nie pamiętam jakiejkolwiek awarii na tym serwerze. W razie jakich problemów zawsze znajdziesz pomoc w administracji serwera.

Jak widać serwer K-Medium kosztuje obecnie 60 zł w promocji do końca grudnia.

ja problemow z aktualnym hostingiem vipower.pl tez nie mialem az do poprzedniego ranka kiedy padly serwery ale szybko sie uporali, wiec nie wiem czy jest sens zmieniac jesli mi ten hoster odpowiada aczkolwiek w o12.pl oferują lepsze warunki w tej cenie

Ja polecam cal.pl , linuxpl.com - 2 lata już korzystam :slight_smile:

glowanet.pl

Glowanet.pl - gorszego hostingu nie widziałem, ciągłe awarie…

http://www.UnixStorm.org/ - to jest hosting, bez żadnych ukrytych kruczków, ceny brutto (z podatkiem VAT 22%).

Jakie awarie? Chyba rok temu albo wcześniej- to się zgadza mieli w OVH i sam też miałem problemy, od czasu mają serwery w tej samej serwerowni co unixstorm (ATMAN, hosting w PL) i LeaseWeb to różnicy nie widzę. Zresztą w ATMANie to rzadko kiedy coś się psuje z tego co słyszałem i warto brać konta hostingowe od firm, które tam mają, oprócz wyżej wymienionych jest jeszcze niceshoot. Ja między glowanet a unixstorm różnicy w jakości nie widzę. Z dobrych hostingów kojarzę jeszcze ionic i hekko, ale oni nie mają w ATMANIE.

Cal, home, nazwa, superhost, linuxpl i szybki-serwer odradzam.

Ja mogę polecić webq.biz, korzystam z niego odkąd powstał. Nie jest to firma idąca na ilość, lecz na jakość.

Jeśli szukasz oferty, na swojego bloga, portfolio to mogę śmiało bierz go.

Ja wybrałem UnixStorm ze względu na 3 sprawy:

  1. Możliwość wyboru mniejszych kont - planuje stronę ważącą 100 MB, więc zupełnie bez sensu jest płacenie w moim przypadku 40 zł za 1GB powierzchni dyskowej. W UnixStorm za 200MB w promocji płacę 12,30 zł brutto za rok !

  2. Bardzo dobra promocja - rabat 50 % i ogólnie konkurencyjne ceny. Podają kwoty razem z VATem, bez ukrytych opłat.

  3. Podobno przy przedłużeniu stali klienci mogą korzystać z promocji/rabatów co nie zawsze oferuje konkurencja.

Jak na razie nie narzekam. Bardzo dobry jest kontakt z panem Michałem Gottliebem. Ogólna ocena pozytywna.