Hosting+domena pl dla serwisu typu przedszkole

Dosyć mały serwis ma być, bez możliwości raczej logowania etc. Dlatego pytam Was, jaki najkorzystniejszy polecacie? Zastanawiam się nad https://linuxpl.com/ .

Może macie jakieś lepsze hostingi? Tak do 100-120 zł na rok.

80 zł zapłacisz w Hekko, brutto, za pakiet hosting + domena. W zyciu nie wykorzystacie parametrów tego konta. Mowa o domenie PL. W kolejnym roku przedłużenie kosztuje ponad 50 zł. Opłaca się.

A ja ci polecę kylos.pl lub proste.pl - na małe strony jak znalazł, nie weim tylko jak z cenami domen, bo sam trzymam hurtowo (powyżej 100 szt.) w premium.pl

A ile płacisz wtedy hurtowo? Ja przy normalnej stawce mam Hekko 54 brutto. Mają też ceny hurtowe, ale ja nie posiadam aż takiej ilości domen.

on potrzebuje prostą stronę bez bazy danych, tylko teks i obrazki a ty mu radzisz VPS, serio?

już lepiej brać na linux.pl

Do w/w hostingów musisz doliczyć cenę domeny  (jakieś 50zł za pl za odnowienie, wszyscy mają promocje jak u nich rejestrujesz, więc patrz długoterminowo)

Na cba masz 4zł za miesiąc - wychodzi 48zł rocznie, serwer jest stabilny i nie zauważyłem żadnych problemów u nich. Do tego musisz sobie doliczyć koszt domeny - razem 100zł

Ew niektórzy mają prosty hosting w cenie domeny, np na ovh masz 10MB hostingu w cenie domeny. Wychodzi 50zł rocznie (12zł za pierwszy rok). Tak więc za pierwszy rok masz 12zł za stronę 10MB z 1 adresem email (grafiki możesz hotlinkować z damowych serwisów). W sensie zdjęcia, bo stronę można spokojnie napisać samym kodem. A cały serwis napisać w html5 więc 10MB to bardzo dużo na stronę internetową bez bazy danych.

Cena 2x niższa, ale możliwości też mniejsze niż u konkurencji. Jeśli rzeczywiście chcesz mieć najtańszą szerszą opcję bierz cba albo linux.pl (obie są po 50zł + 50zł koszt domeny)

PS. Nie szukaj konkretnej domeny nim nie chcesz jej kupić bo podkupi ci ją któryś bot.

Nie wiem czy ktoś coś skasował, ale przecież ten  temat jest dosyć stary :wink:

Domena + hosting jest do zamknięcia w 100 zł rocznie, nawet jeśli to będzie serwis z pewnym sensownym ruchem.