Hosting+domena pl dla serwisu typu przedszkole

(Diablos55555) #1

Dosyć mały serwis ma być, bez możliwości raczej logowania etc. Dlatego pytam Was, jaki najkorzystniejszy polecacie? Zastanawiam się nad https://linuxpl.com/ .

Może macie jakieś lepsze hostingi? Tak do 100-120 zł na rok.

(zypolit) #2

80 zł zapłacisz w Hekko, brutto, za pakiet hosting + domena. W zyciu nie wykorzystacie parametrów tego konta. Mowa o domenie PL. W kolejnym roku przedłużenie kosztuje ponad 50 zł. Opłaca się.

(Pozycjonowanie) #3

A ja ci polecę kylos.pl lub proste.pl - na małe strony jak znalazł, nie weim tylko jak z cenami domen, bo sam trzymam hurtowo (powyżej 100 szt.) w premium.pl

(zypolit) #4

A ile płacisz wtedy hurtowo? Ja przy normalnej stawce mam Hekko 54 brutto. Mają też ceny hurtowe, ale ja nie posiadam aż takiej ilości domen.

(bart86) #5

on potrzebuje prostą stronę bez bazy danych, tylko teks i obrazki a ty mu radzisz VPS, serio?

już lepiej brać na linux.pl

(Drobok) #6

Do w/w hostingów musisz doliczyć cenę domeny  (jakieś 50zł za pl za odnowienie, wszyscy mają promocje jak u nich rejestrujesz, więc patrz długoterminowo)

Na cba masz 4zł za miesiąc - wychodzi 48zł rocznie, serwer jest stabilny i nie zauważyłem żadnych problemów u nich. Do tego musisz sobie doliczyć koszt domeny - razem 100zł

Ew niektórzy mają prosty hosting w cenie domeny, np na ovh masz 10MB hostingu w cenie domeny. Wychodzi 50zł rocznie (12zł za pierwszy rok). Tak więc za pierwszy rok masz 12zł za stronę 10MB z 1 adresem email (grafiki możesz hotlinkować z damowych serwisów). W sensie zdjęcia, bo stronę można spokojnie napisać samym kodem. A cały serwis napisać w html5 więc 10MB to bardzo dużo na stronę internetową bez bazy danych.

Cena 2x niższa, ale możliwości też mniejsze niż u konkurencji. Jeśli rzeczywiście chcesz mieć najtańszą szerszą opcję bierz cba albo linux.pl (obie są po 50zł + 50zł koszt domeny)

PS. Nie szukaj konkretnej domeny nim nie chcesz jej kupić bo podkupi ci ją któryś bot.

(zypolit) #7

Nie wiem czy ktoś coś skasował, ale przecież ten  temat jest dosyć stary :wink:

Domena + hosting jest do zamknięcia w 100 zł rocznie, nawet jeśli to będzie serwis z pewnym sensownym ruchem.