Hosting.linux.pl - Opinie

Witam. Ostatnio szukając taniego hostingu dla małej strony, natrafiłem na hosting.linux.pl. Co sądzicie o ich hostingu? Niestety nie za wiele opinii można znaleźć w internecie.

Nie miałem tam nigdy hostingu, ale jeden z naszych magików polecał ich, bo ponoć dają kilka adresów IP, co pomaga w SEO.

Z mojej strony polecam Hekko, Zenbox i Futurehost.

Od lat dla jednego klienta utrzymuję tam stronę - tylko dlatego, że przeniesienie jej na inny serwer jest kłopotliwe dla tego klienta. Najbardziej irytuje mnie transfer FTP na poziomie 5kb w porywach do 16kb - co chwilę przerywane - nie da się pobrać nawet jednego folderu w całości trzeba po kilka plików. Testowałem na różnych klientach FTP, róznych systemach (widows, mac, linux). Pomoc techniczna w niczym nie pomogła. Chyba miesiąc czy 2 temu zmienił się właściciel i może coś się poprawi. Na razie jest po staremu. Odradzam szczerze tego dziadowstwa. Lepiej dopłacić kilkanaście złotych za coś lepszego.

Również polecam sprawdzić Hekko mam tak kilka serwisów na VPS i jeden duży na dedyku. Zero problemów.

Ja też nie jestem wielkim fanem, może ja po prostu miałem, pecha ale jedna z firm, gdzie pracowałem miała tam stronę i powiedzmy dostępność strony w roku nie jest jakaś fenomenalnie super - nie jest tragiczna, ale w ciągu roku kilka razy zdarzyło mi się, że strona “zdechła”.

Jeżeli mała wizytówka, to ok 50 zł pakiet za rok, bez promocji, starczy. Lepsze to niż “ubierać sie” w rok za złotówkę, później miesiąc stówkę i 100Gb dysku dla 4 zdjęć.

PS. autor usunął konto lub go moderator portalu usunął.

Ja miałem tam wiele lat, ale ciągle drożało przez co uciekłem z tego serwera. Dobre bo szybko odpowiadali na problemy ale znowu tylko u nich miałem co jakiś czas problemy z padem strony.