Hosting mały, ale stabilny

Witam,

w sieci jest pełno ofert hostingu, i na tym forum też jest sporo wątków o tym, ale… chciałbym żeby ktoś mi polecił hosting, z którego osobiście korzysta i jest zadowolony, bo parametry i ceny mogę sobie sam porównać, ale niestety nigdy nie wiadomo jak to będzie wyglądało w praktyce. A wiele ofert jest podejrzanie tanich. Zależy mi na stabilności i dobrej obsłudze klienta, cena do 150 zł rocznie (netto), mam małe wymagania co do parametrów (10-20 GB pojemności, ok. 50 GB transferu, 1 baza MySQL, podpięcie kilku domen).

Więc jeśli możecie mi coś polecić to polećcie :slight_smile:

pozdrawiam

budda

Korzystam ponad rok z netmark, jeśli miałem pytanie to odpisywali szybko. Raz była dłuższa przerwa w działaniu ale to jakaś globalna awaria była a tak to działa bardzo dobrze.

Poprzednio miałem w proste.pl ale że był stosunkowo drogi i nie było niższego pakietu to odszedłem właśnie do netmart i jestem bardzo zadowolony z tej decyzji :slight_smile:

Wg Twoich parametrów to spokojnie się zmieścisz w pakiecie na 50zł na linuxpl.com

Support świetny, uptime również, sam mam kilka kont i jedyne co to mogę polecić :slight_smile: