Hosting na bardzo duży projekt


(Stapil99) #1

Mam mały problem, a zarazem prośbę. Mój projekt nie mieści się na zwykłych hostingach co powoduje ich straszne osłabienie. Proszę was o pomoc. Jaki hosting możecie mi doradzić ? Potrzebuję stabilnego, mocnego serwera.


(bubon) #2

Zadałeś bardzo nieprecyzyjne pytanie.

Jaki projekt? Ile miejsca na dysku? Jaki transfer miesięczny? Jakie bazy danych? Ilu użytkowników? Jakie oprogramowanie działa na serwerze?

Konkrety - konkrety.


(MaRa) #3

Jeżeli "zwykły" hosting nie wystarcza (w którym wiele stron jest na jednym serwerze), nie ma problemu z wydzierżawieniem serwera, z Windowsem, linuxem, freebsd. Np. w Home.pl


(neo10) #4

Z opisu wynika że żadne hosting ci nie będzie odpowiadał jedynie wynajęcie serwera dedykowanego ;]

może coś w tym stylu:

http://www.serveradmin.pl/Serwer-INTEL-I_f_46_pakiet_15 300zł miesięcznie ;]

ale ogólnie napisz co to za strona będzie ile zajmie i co tam na niej będzie jakich się miesięcznych transferów spodziewasz itp... ;]


(Bolper80) #5

Również stawiałbym na serwer dedykowany. Sprawdź biznes-host.pl Zajmują się hostingiem dla wymagających. Wiem, gdyż sam korzystam z ich usług i jestem zadowolony. Pozdrawiam!


(Xeon Bloomfield) #6

A ja jestem na forum nie od dziś i z wielkim plusem mogę pochwalić usługi i ekipę z http://biznes-host.pl.

Jeżeli potrzebujesz naprawdę mocnego sprzętu dla tego projektu bierz u nich, lub w http://logout.pl, bądź http://vps4u.pl - mogę z czystym sumieniem polecić ich usługi, bo sam z nich korzystałem i nadal korzystam.


(Góral105) #7

Z wirtualnych mogę polecić: http://www.idea4you.eu/297-Uslugi-hostingowe-Idea-PREMIUM.html (duże limity %CPU) i http://glowanet.pl (dla wymagających hosting Biznes 1 lub lepszy).

Z dedyków leaseweb, ATM, balticdatacenter, ale jak się nie znasz to radzę wziąć mocniejszy współdzielony (wirtualny).


(OtherCoder) #8

To może kolega stapil99 pokaże jakie obciążenie generuje na zwykłym hoście a potem zaczniemy się zastanawiać bo gdybanie nikomu nie służy. Może chociaż adres projektu?


(Eclipsewear) #9

Zaproponuje ***


(Frog) #10

eclipsewear , mimo, że na temat, to jednak post wygląda bardziej na reklamę niż zwykłą odpowiedź w temacie. A jak wiadomo: