Hosting na bloga Wordpress - jaki?

(Kasztaniasty) #1

Witam,

Szukam dobrego oraz taniego hostingu na postawienie prywatnego bloga na wordpressie.

1) Jaki hosting będzie do tego celu najlepszy ? Czy istnieją dobre, darmowe hostingi czy dać sobie spokój i postawić na komercyjny hosting ? (zależy mi na braku reklam)

2) Hostingi często oferują różne pakiety różniące się pojemnością dyskową oraz transferem. Jaki średni miesięczny transfer danych generują blogi ? Zdaję sobie sprawę że ciężko to oszacować ale chodzi mi o blog mający powiedzmy 100 stałych czytelników oraz nie oferujący żadnego downloadu (jak już to tylko linki zewnętrze).

(Horagt) #2

darmowy hosting bez reklam trudno będzie znaleść ale jeżeli chcesz mogę ci pomuc właśnie wykupiłem sobie serwer reseller jak chceszs to moge ci wydzielić troche miejsca bez reklam za darmo ja też prowadze strony tematyczne i taniej mi wyszło kupić sobie taki pakiet i oszczędzić hosting bez reklam sam sobie wydzielam miejsce ilość baz danych niemusze mieć 20 kont i przeplacać jeżeli chcesz napisz a ja prześleci dane twojego konta na pw

A może zagraniczny host za darmo, bez limitów? http://000webhost.com