Hosting na kopię recovery

Witam,

Poszukuję dobrego i pewnego hostingu plików na którym mógłbym przechować kopię zapasową mojej partycji recovery. Partycja ta pochodzi z netbooka i nie mogę jej nagrać na płytę bo ma ponad 7GB a i tak nie będzie działała, bo musi być na pendrive.

Może ktoś taki polecić ?

Spakuj i podziel go na mniejsze paczki i wrzuć tutaj: http://www.dobreprogramy.pl/underface/M … 28159.html

Ja się nad https://mega.co.nz/ zastanawiam, bo 50GB na starcie dostaje.

No ale czy warto czekać kilka godzin, aż się ściągnie plik (który się wcześniej wrzuciło do jakiegoś serwisu), zamiast nagrać go na jakimś pendrive 8 GB (i mieć gotowego do użycia w każdym momencie), który można już kupić na 20 zł?

Ale tracić 20zł na pendrive tylko po to aby leżał gdzieś na półce, bo może się kiedyś przydać jest bezsensowne. Już wolę poczekać aż się te pliki ściągną niż przepłacać.

Na DVD DL nie wejdzie? Mega nie jest pewny, robi dużo szumu i nie ma pewności czy nie skończy jak megaupload. Jak już chcesz przechowywać obraz w sieci to lepiej wybrać chmurę a’la skydrive tylko bardziej pojemną.

Zrobisz jak zechcesz, to są Twoje pieniądze. Ale jak padnie Ci system i będziesz chciał/musiał go odtworzyć z recovery, to jak ściągniesz sobie ten plik 7 GB z internetu, jak nie będziesz miał systemu operacyjnego, internetu oraz danych dostępowych do tego serwisu plików?

Jak się tak szczypiesz z kasą, to już lepiej jest podzielić obraz recovery na 2 części i wypalić na 2 płytkach DVD - koszt 1,5 zł.

Te płytki to znowu nie taki zły pomysł. W końcu i tak muszę plik podzielić xD

Nic nie musisz, dvd dl mają 8,5 GB. :slight_smile:

Płytka DL (double layer) 8.5 GB byłaby najlepszym rozwiązaniem, ale jest ona ciężka do kupienia i sporo droższa od zwykłej 4.5 GB - cena się waha między 4 a 10 zł w zależności od sklepu/marketu.

I jeśli zrobiłbyś taką płytkę jako bootującą, miałbyś załatwione od razu dwie sprawy. :slight_smile: