Hosting na netstrefa czy warto?

Co powiecie na temat hostingu na netstrefa.pl/oferta/hosting/

Czy warto? Mam zamiar wykupić pakiet Basic ,czy się opłaci i jak to chodzi?

Wprawdzie mógłbym przetestować,dają 2 tyg. ale może ktoś z szanownych forumowiczów ma tam wykupiony pakiet to może mógłby

coś powiedzieć na ten temat.

Mają fajny panel administracyjny i video tutoriale,dopiero zaczynam więc mogą mi się przydać.

Wprawdzie wiem że “wodotryski” to nie wszystko i jakość dopiero wyjdzie w “praniu” wiec dlatego pytam może ma tam ktoś już

konto i ma już wyrobione zdanie na remat usługi.

Tam jest też drobny druczkiem napisane: Cena netto za miesiąc w abonamencie 2 letnim.

Pozdrawiam.

…może ma tam ktoś już konto i ma już wyrobione zdanie na remat usługi.

Nikt się nie wypowie? Konkretnie i na temat.

skandyn czytać to ja umiem nawet to co drobnym druczkiem (CTR+rolka jakbys nie wiedział :smiley: ),chodzi mi o haczyki typu

wyprubój z a darmo (14 dni), czy trzeba od razu zapłacić z góry,a chcąc zrezygnować to według tej procedury:

czy owe 14 dni jest bez zobowiazań,poprostu np.testyje 2 tyg. jak mi odpowiada to biora jak nie to dziękuję,nie płace umowa sama

sie rozwiązuje,bo jakoś nie mogę się doczytać w regulaminie,a może chodzi o to tylko że przez 14 dni nie jest naliczany tylko transfer.

lub tylko to co tu piszą:

Jak np. jest z przedłużeniem umowy bo o tym też nie piszą i może się okazać że trzeba zapłacić trochę więcej niż na początku.

I przede wszystkim jak to chodzi (pady hosta ,mulenie transferu,błędy itp),i jaki kontakt z obsługą.

Sorry że pytam o takie duperelki ale chciałbym wiedzieć zanim się zdecyduję,zapłacę a później to już będę mógł tylko psioczyć,

oczywiście mógłbym zapytać u źródła ale poco i tak odpowiedzą “jesteśmy najlepsi,najtańsi i w ogóle super”

Dodane 04.03.2011 (Pt) 23:40

Dzięki za pomoc. :frowning: