Hosting pod domenę

Witam, poszukuje jakiegoś stabilnego darmowego (lub w granicach 15zł za rok) hostingu na którym będę mógł bezproblemowo “zaparkować” a następnie za jakiś czas “odparkowoać” swoją domenę, bez żadnych problemów. Hosting może być o niskich parametrach, ale stabilny i z obsługom domen.

  1. Drugie pytanko mam takie, jak “zaparkować” domenę na hostingu?

ja zadam trzecie pytanie , po co chcesz domenę parkować ?? nie mozesz jej zostawić tam gdzie ja wykupiłeś ?

kupiłem samą domenę, dalej nie wiem co z nią zrobić

ja mam w Netarterii - choć tam jest nieco drożej, ale jestem naprawdę bardzo zadowolony…

Dlaczego?

Mam błyskawiczną pomoc techniczną, która zawsze służy radą i pomocą

Serwery zawsze działają, jeszcze mi się nie zdarzyło żebym nie miał dostępu do mojej strony - a o przerwach technicznych dowiadywałem się z komunikatów już po fakcie, gdyż najczęściej były gdzieś późno w nocy, więc zupełnie mi nie przeszkadzało.

Wiele możliwości konfiguracji domeny, robienia kopii zapasowej i całkiem dużo - 2 GB miejsca na serwerze…

Ale jeśli już poszukujesz tam tego tak tanio, to poszukaj na Allegro na pewno coś znajdziesz…

Najtaniej jak znam jest hostdell.pl 10,98zł sms-em za 1rok ale nie wiem jak chodzi.

rob co chcesz :slight_smile:

Zaparkuj na cba.pl jest to darmowy hosting z serwerem 1GB i nie ograniczonym transferem. Przy rejestracji wybierasz “własna” i masz :wink:

PS Baza danych MySQL też bez limitu.

Wydaje mi się, że CBA nie jest dobrym pomysłem. Nie mają zbyt dobrych serwerów.

http://glowanet.pl hosting za 20-parę zł na rok, domenę sami Ci zaparkują pewnie albo pokażą jak, bo zależy to od panelu admina.

napisz po co kupiłeś domenę ? po tp zeby miec niemusisz jej nigdzie parkowac , jesli chcesz zalozyc stronke,bloga , forum powinienes napisac bo sa rozne firmy hostujace w roznych cenach i wielu konfihuracjach …