Hosting pod sklep internetowy

Witam serdecznie. Tak jak w temacie, poszukuje hostingu pod sklep internetowy, i nie bardzo wiem co wybrać. Potrzebuje kompletu, czyli serwer + domena + jakieś oprogramowanie, kreator, nie wiem jak to wygląda w przypadku sklepów, w każdym razie coś na wzór PHP Fusion na zwykłych stronach etc. Co znalazłem w sieci to sklepy w nazwa.pl i coś takiego http://internet.plus.pl/twojsklep .Nie nastawiam się na razie na duży ruch, także transfery nie muszą być ogromne, powierzchnia taka by wystarczyła na < 500 artykułów. Będę wdzięczny za wszelką pomoc, może rozjaśnienie jakiś kwestii. Z góry dziękuję. :smiley:

Na niektórych hostingach masz sklep do zainstalowania z panelu obsługi konta, nic wtedy praktycznie nie robisz tylko klikasz instaluj :slight_smile:

Tak jest m.in. na netmark.pl .

A miał ktoś doczynienia z netmark? Jakieś opinie, sugestie co do tego hostingu?

Mam od kilku lat tam strony np. http://www.komentarze.puma.pomorze.pl .

Lepiej kup hosting w unixstorm.org/progreso.pl/vipower.pl, domenę w masternet.pl a zainstalowanie skryptu sklepu internetowego zleć komuś. Za drobną opłatą ktoś ci zainstaluje na serwerze OpenCarta lub Gekosale.

A czy miał ktoś do czynienia z tymi skryptami:

Magento

phpMyFAQ

phpCOIN

Simple Invoices

Crafty Syntax Live Help

Help Center Live

osTicket

SugarCRM

OpenX

Quicksell Classifieds

CubeCart

OpenCart

osCommerce

phpShop

PrestaShop

Zen Cart

Który z nich najlepiej wybrać dla sklepu?

Mogę polecić Prestę. Spore możliwości do edycji, tylko trzeba mieć kogoś kto zna się na skrypcie żeby mógł robić odpowiednie modyfikacje. Choć na 'czystym" też normalnie da się prowadzić sklep.

Co do firm to odradzam rozwalanie wszystkiego po kilku firmach. Na koniec ciężko będzie się dogadać przy jakichś problemach. Lepiej skupić to w jednej firmie.

Ja mogę polecić dih.pl bo mam tam i domene (odnowienie jest teraz jedno z tańszych na rynku) i hosting. Wiem że rozdają na lewo i prawo praktycznie kreatory jako gratisy do usług (tak przynajmniej było). Więc napisz, zapytaj, napewno doradzą. Dobry kontakt jest.