Hosting pod strone i bloga

Witam szukam hostingu pod stronę i bloga. 

Czego jestem pewien z wyliczeń

 

Ruch czyli odwiedzin na stronę > patrząc na aktualną rząd 30/40k miesięcznie i jest co miesięczny wzrost.

Miejsce potrzebne na

Blogax5

 

Cenowo fajnie by było do 120pln rocznie,ale wiem,ze to troche mało. Chyba, ze ktoś coś pomoże wybrać z tego natłoku. 

Cześć,

 

sprawdź ovh.pl oraz home.pl.

 

Pozdrawiam,

jakubgross

Sprawdź linuxpl.com i cal.pl, moim zdaniem są godne uwagi.

do home.pl mam osobisty uraz ale ostatnio cenię sobie webd.pl :wink:

w  webd.pl widać 1 rok, a 2 ceny brak, albo ja nie widzę. HOme wychodzi 300pare pln  na przedłużenia.

I pytanie o 20 podpiętych domen czyli np jedna to a.pl 2 to b.pl czy np a/strona.pl? 

Co do hostingu to mogę polecić hekko.pl lub linuxpl.com. Natomiast przy tak dużej liczbie użytkowników strony może warto przemyśleć przejście na serwer dedykowany (z przystępnych cenowo np. oferta Kimsufi).

 

Jeżeli chodzi Ci o ilość domen - 20 to są to nie zależne domeny (na zasadzie domena1.pl; domena.pl itp.). a.strona.pl to byłaby subdomena. Zawsze dla pewności możesz się dopytać supportu danej firmy jak interpretują poszczególne zapisy :slight_smile:

linuxpl.com jest ok, korzystałem i nie było większych problemów. Zwróć też uwagę na www.hexcore.pl, ceny bardzo dobre i podobno stabilny (ale dopiero zamierzam go przetestować), jeśli ktoś korzysta z tej firmy, to sam będę wdzięczny za opinie.

Dokładnie ile potrzebujesz tej powierzchni? Cenowo na pewno dostaniesz to czego oczekujesz, również promocje są dostępne co jakiś czas. 

Sprawdź ofertę www.hexcore.pl i cal.pl, korzystam i nie narzekam.

Dobrą ofertę maja cal.pl lub home.pl  Sądzę, że one będą najlepsze, zwłaszcza jeżeli w przyszłości myślisz o rozwoju i zwiększaniu liczby czytelników.

Posiadałem home.pl i nie narzekałem. Świetny kontakt z supportem. Przejrzysty interfejs.

Ja korzystałem z usług firmy Lingua IThttp://www.favore.pl/442367_hosting-domena-strony-www-aplikacje-internetowe-cms-joomla-katowice-slaskie.html , dobrze mi się z nimi współpracowało, a cena jest przystępna.

 

 

Hosting http://www.webserwer.pl to ich marka ? Hmmm, dużo się zmieniło od czasu gdy ostatni raz tam zaglądałem.

Przynajmniej mają przejrzysty cennik usług, czego nie mogę powiedzieć o homepl wspomnianym przez Ciero.

Tam to dopiero nasr_ne promocjami, a po roku strach pomyśleć ile kasują. w H dalej podstawowe konto z ichniejszym ideawebserver kosztuje 450pln czy jak niegdyś 600 ?

Użyj o12.pl! 

 

To najlepszy hosting! Sam używam i jestem zadowolony np. najmniejszy pakiet ATRIA kosztuje 3,46 zł/ mc  i

  • Bazy MySQL bez limitu
  • Domeny do 5
  • Konta Email do 10
  • Pojemność bez limitu
  • Transfer bez limitu

 

 

A najdroższy 6,71 zł/ mc 

  • Bazy MySQL bez limitu
  • Domeny bez limitu
  • Konta Email bez limitu
  • Pojemność bez limitu
  • Transfer bez limitu

Wejdź na http://o12.pl/hosting

 

 

Ja np. zamawiałem atria z domeną .pl i wyniosło mnie 204 zł, ale często mają tam mega promocje np. teraz -75%.

 

Ja zamiast 204 zł zapłaciłem 42 zł bo użyłem kodu promocyjnego “JZS-80”, zrób tak samo.