Hosting pod stronę informacyjną na wordpressie ze zdjęciami

Witam jaki wybrac hosting pod stronę informacyjną na wordpressie ze zdjęciami

 

nazwa czy moze JChost?

Pierwszy za 1zł/12m-cy, o ile haczyk w promocji nie stanowi inaczej.

A przypuśćmy zamawiam hosting na JChost a domeny mają drogie to gdzie mogę zarejestrować domenę taniej, ale potem muszę zrobić transfer czy te podanie dns?

ja mam hosting z http://netdc.pl/ i wszystko działa bez problemu. Ty jak będziesz kupował to masz domenę za darmo do konta. Auto instalator też jest więc problemu z instalacją skryptu mieć nie będziesz bo zainstalujesz go w kilka sekund.

dzięki tylko ciekawe jak po roku i ile ukrytych opłat :) 

 

Z tym to częśto bywa różnie. Sam ostatnio borykwałem sie w takim wyborem i rzeczywiście te opłaty potrafią odstraszyć. W końcu wybrałem cal.pl, tak się złozyło, że dostałem rekomendację i nie ukrywam, że decydujące było też właśnie płacenie za kolejne okresy uzytkowania.

 

Jak dużo ma być tych zdjęć? 

A strona głównie ma się opierać na zdjęciach początkowo 30-40 a z czasem będę dodawał

Nie lepiej hosting za 50 zł na rok i mieć święty spokój ? Wiele jest firm tanich i dobrych. Domeny tak samo lepiej zapłacić za rejestrację 12 zł i mieć odnowienia w granicach 50 zł za rok niż dać 1 zł w pierwszym roku a potem 100 zł za odnowienie i ewentualne problemy przy cesji.

zyga435 to jeśli możesz to polecić mi taki hosting w tych cenach, bo gdzie nie patrzę to jak przychodzą ceny brutto to wychodzi koło 100zł