Hosting sms - porady

Zainteresował mnie fakt,że mogę zamówić hosting poprzez sms kieruję tutaj pytanie do was.Jaki polecacie? nalepsza opcja to czysta nazwa np twojastrona.pl/eu itp.Dla tych co zechcą podesłać mi link dodam,że ważne by posiadał mysql5.

Szukałem troszkę po forach itp znalazłem chyba najlepszy wg mnie hosting

http://host-sms.pl/oferta.html

może ktoś go używa? jak się sprawdza i czy opłaca się tam zamawiać?

Tak, używam.

Działa bez zarzutu.

Wg mnie się opłaca, jeśli ma to być koniecznie hosting SMS.

Przelewem wychodzi taniej- wystarczy poprosić admina- każdy się zgodzi. :slight_smile:

ja zamierzam niedługo aktywować domenę na www.proserwer.pl i tam właśnie jest możliwość aktywacji domeny przez sms’a

baza mysql5 jest, no i oczywiście php5

Zapomniałem dodać, że na http://host-sms.pl też są domeny za SMS (niestety tylko .pl- inne przelewem ale osobiście .eu nie polecam, o tym poniżej).

Pozwolę sobie porównać proserwer z host-sms.pl niech będzie oferta za 3zł:

Proserwer

100MB miejsca, transfer roczny 24 GB, bazy mysql: 1, e-mail: 10

Host-SMS

800MB miejsca, transfer roczny 57GB, bazy mysql: 5, e-mail: 5

Moim zdaniem bardziej opłaca się wziąć w host-sms, zwykle nie są komuś potrzebne więcej jak 2-3 konta e-mailowe, ale bazy danych- TAK.

Nie bierz domeny .eu, bierz .pl (chyba, że tą i tą) - dużo ludzi nie zapamięta, mam teraz jedną ze swoich stron w domenie .net i wszyscy co im dyktuje to wpisują z .pl :x

PHP5 to żadna nowość patrx95 każdy serwer ma obsługę PHP5, no chyba, że darmowy. :slight_smile:

Mam stronę na proserwer.pl którą opłacam sms-em. Dla mnie jest wystarczająca do testów, które przeprowadzam. Masz tam dostęp przez cpanel, który jest bardzo wygodny :slight_smile: Domena jest .pl ale oczywiście z końcówką .xaa :slight_smile:

W host-sms.pl też jest cpanel. :slight_smile:

Chcesz płacić 44 zł smsem , skoro możesz kupić domenę np. w OVH i zapłacić przelewem te 12 zł. ?

=D>

No wiesz, firmy nie dawałyby takiej opcji, gdyby nie było na nią zapotrzebowania- najczęściej za SMS płacą osoby, które nie mają konta bankowego… Ja bym na ich miejscu wpłacał przez pocztę, no ale to nie moja sprawa. :slight_smile:

Jak hosting za sms to xaa.pl aka proserwer.pl można płacić zarówno smsem jak i przelewem / pocztą. Stoi na tym dużo stron od dawna także pewny hosting i serwery.