Hosting WWW? Gdzie? Rady


(Maro Mich) #1

Witajcie. Mam takie pytanie, poszukuje jakiegos hostingu www dla swojego sklepu internetowego, jest juz wszystko gotowe, zrobiony w html/php. Chodzi mi o taki hosting ze wszystkim jak jest na cba.pl. Czy jest taki hosting który obsługuje server ftp i php?. I żeby był nie drogi oczywiscie:). Czekam na rady.


(GioWDS) #2

Netmark.pl chyba najlepszy stosunek ceny do jakości.

Teraz testuje cyber-host.pl - nawet ok jak nowy hosting i prawie wszystko da się załatwić - jednak cenowo nie powala i polecam tylko dla SEOwców.

Z bardzo tanich chyba webd.pl - tani, ale podobno awaryjny.

Z droższych home.pl i nazwa.pl - drogie, ale stabilne jak Atlas.


(Jurczak Jakub) #3

Polecam www.cal.pl

Jeżeli ma to być sklep internetowy, to powinien być na serwerze profesjonalnej firmy hostingowej (np. www.1and1.pl), ponieważ przechowuje dane objęte ochroną danych osobowych. Czy jako administrator sklepu jesteś świadomy obowiązków związanych z bezpieczeństwem? Zobacz: http://www.giodo.gov.pl/ oraz http://www.giodo.gov.pl/317/j/pl/


(Netropolia) #4

Ja polecam ViHost (http://www.vihost.pl). Jeśli chcesz się bawić w sklep to najlepiej na VPS-ie, masz największą swobodę i wachlarz możliwości w godnej cenie. Znam kilka osób (włącznie ze mną), które posiadają tam hosting lub vps i nie było z nimi nigdy problemu.