HOT! Emulator gier nes w javie

Witam. Czy uważacie, że gry Java pomimo dobrej grafiki są nie za ciekawe? Ja tak właśnie uważam, dlatego zacząłem wertować fora internetowe i na jakiejś ruskiej stronie natknąłem się na wstawkę emulatora. Działa świetnie. Java przy grach Nintendo ubolewa. Fajnie jest od czasu do czasu pograć w mario:) Programi nazywa się nescube. Polega to na tym, że na komputerze wrzucamy gry Nintendo wrzucamy do katalogu nes i odpalamy plik wykonywalny. Wtedy tworzy się nam paczka jar z grami. Trzeba też nie zapomnieć, że nokie obsługują jave tylko do 1mb. Niestety zapomniałem dodać tego programu, ale jary są z taki grami jak

contra force

contra

Adventue Island 3

Battetoads 1 & 2

Battle Tank

Capitan_america

Chip & Dale 2 & 3

itp.

zrobiłem około 7 plików jar z ok 50 grami.

Nie ma to jak lata 89:)

o to link

http://wyslijto.pl/plik/zk8c825plf

Watras16 , jak możesz to wrzuć na serwer ten program.

Miło jest widzieć kogoś z Ostrołęki:) Niestety program to tworzenia jarów z nesami wrzucę dopiero o 21. Ale narazie zasysajcie to. Tu jest paczka rar z jarami najlepszych tytułów. Chodzi bardzo dobrze:) Można nawet zapisywać grę. Tylko z dźwiękiem jest problem. Możecie jeszcze inaczej wrzucić swoje gry, ale i tak wrzuciłem wszystkie lepsze tytuły.

1)Pobierzcie tą paczkę co wysłałem.

2)Otwórzcie któryś jar za pomocą winrara.

3)Wejdźcie do folderu games.

4)Wrzucie tam swoje gry nes.

5)Wszystkie gry dodajcie do pliku tekstowego znajdującego się w tym folderze

6)Zapiszcie archiwum.

Pamiętajcie, że nokie obsługują tylko jary do 1mb.

Zapraszam do testowania.:slight_smile:

Jestem z okolic O-ki :stuck_out_tongue:

Narazie nie mam jak potestować tych gier… stary tel sprzedałem, a nowy będzie dopiero we wtorek… wrrr…

Jak możesz, to napisz jak jest z wydajnością tych gier, czy można konfigurować jakoś klawisze i czy jest dźwięk?

Pozdrawiam.

No chodzi na 120 fps:) Można dowolnie zmieniać. Można zmieniać dowolnie klawisze, a dźwięk jest tragiczny i spadają fpsy:) Ale ogólnie chodzi dobrze:)