Hot pursuit 2 multiplayer

witam wszystkich,wydaje mi sie ze w tej grze w trybie multi osoby oszukuja,nie wiem w jaki sposob ale oszukuja,gdy ogladale mwyscig jednego gracza ktory zawsze wygrywal to zauwazaylem ze jego samochod siedziwnie drogi trzyma…tak mocno,nie przedchyla sie na boki w ogoole,zero nic skreca na ostrych zakretach z duzymi predkosciami z taka latwoscia ze az trudno uwierzyc,tymczasem moj samochod taki sam jak wybralem to podczas jazdy zachowuje sie zupelnie inaczej…widac ze przechyla sie na boki!jest roznica duza… zna moze ktos sposoby ?jak to ludzie robia?bo to nie fair…jeden pop…a jak dziki osiol a jego samochod trzyma sie jak przyklejony nawierchni a ja musze sie meczyc na zakretach…

Złączono Posta : 27.05.2006 (Sob) 12:18

ej ale to naprawde widac roznice…wystarczy obserowac kogos jak jedzie i potem samemu sie przejechac…widac roznice w zachowaniu samochodu,i to OGROMNA!

Tak jest praktycznie zawsze jak się gra przez neta. Pozostali gracze też widzą to samo jak ty jedziesz. Takie “przechyłki” itp. zostały usunięte z gry sieciowej, żeby była płynniejsza.

Bynajmniej tak mi się wydaje.