#hot16challenge2

Ja się tam spierać nie będę bo inicjatywa zacna, więc dołączam do grona :wink:

1 polubienie

Ewidentnie czytanie ze zrozumieniem u Ciebie kuleje. Cóż wytłumaczę jak debilowi - chodzi o sluchanie kawałka, który nagrał Fokus. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Chcesz zrobić ze mnie debila, a sam nim jesteś.

Przestań ćpać koks, bo Ci szkodzi.

O Bożeno! Naprawdę mam się powtarzać? Jak pisałem wczesniej, slucham różnej muzy - rapu, dubstepu, dubu, reggae, trance, dance, disco, rock, metal, a nawet pop, a także muzyki klasycznej. Bywam w teatrze czy operze.

Gonwo wiesz co słyszałem.

Jak pisałem gonwo wiesz co slucham, napisze to drugi raz slucham i muzyki klasycznej i chodzę na operę. Może w twojej wsi takich atrajcji nie ma, przykro mi.

Nadal nie zajrzałeś do słownika, aby sprawdzić co znaczy słowo ironia? Co ma racja do tego jak z kim dyskutuję? Mnie zaś nie interesuje twoje zdanie.

Czyli narzucasz swoje zdanie, a raczej czyjeś, bo Sokół kogoś propsowal, to znaczy, że jest cool.

Odstaw ten koks, bo naprawdę ci szkodzi. Wyrywasz zdania z kontekstu, wciskasz ludziom słowa w usta, ktorych nigdy nie powiedzieli. Słuchałem dziś tego calego szpaka, dla mnie to gonwo i tyle. Słuchałem wielu innych twoich ulubieńców, dla mnie to gonwo, zrozum to kuwra werscie. I odperol sie juz ode mnie.

Nie znam typa, ale poleciał kozak. Bit też kozak.

Prawie jak Chada :wink: ja kiedyś nagrywałem z ziomkam, koncertowało się, ale to już dawne dzieje.

1 polubienie

@anon741072 paczaj jak piknie polecieli :wink:

1 polubienie

przecież wstawiłem ten filmik powyżej.

XD
Nic dodać nic ująć.

Co Ty taki agresywny teraz, skończyły się argumenty. Pieprzysz coś o wyrywaniu z kontekstu i czytaniu ze zrozumieniem, zabawne. Nie będę Cię punktował, bo nie ma sensu.

Sam żeś zaczął się przypieprzać, stąd taka reakcja nie inna. Ehh czyli trzeba uczyć cię czytania. Skoro wyrywasz zdanie z kontektsu, nie dziwne, że nie rozumiesz tego co czytasz.

Aby było ci łatwiej to zrozumieć, zaznaczę ci.

Gdybyś nie wyrwał zdania z kontekstu, nie miałbyś problemu ze zrozumieniem co napisałem. Jeśli nadal nie udało mi się pomoc, trudno, sam musisz sobie poradzić.

Ostry cień mgły pozamiatany, pomimo, że Sokół twierdzi inaczej. Czyżby ZIP Skład okazali się lamusami? Szkoda, bo na nich się wychowałem.

1 polubienie

Małach najlepiej.
Ratownik nieźle poleciał, szkoda, że tak mało wyświetleń…

Gwóźdź do trumny jak to się mówi

A Szpaku już 20 baniek :joy:

Ciekawe jak na to spojrzy Hellena ?

O co chodzi z tym memem?

Mam trochę do nadrobienia jak widzę :slight_smile:
Osobiście spodobał mi się Korwin, mimo że nie lubuję się w tym gatunku muzyki. Mówi co robi, szanuję za stałość w poglądach (chyba że coś mnie ominęło…)

No, no. Ziemowit Gowin, syn Jarosława Gowina. Chyba ojcu utwór pójdzie w pięty.