Hotkeys ATI RADEON

(system) #1

Witam i pozdrawiam wszystkich. Mam kompa- Athlon 64 2800+ , Asus k8n-e deluxe, Samsung 80gb 8mb cache , 512 RAM DDR ATI RADEON 9550 128mb 128bit. Mam problem ze sterownikami karty graficznej. Orginalne sterowniki dostałem CATALYST 4.1. Problem mój polega na tym że te sterowniki w ustawieniach swoich maja funkcje " HOTKEYS". Gdzie wciśnięcie kombinacji klawiszy alt+c otwiera się okno CATALYST. Nie moge to w żaden sposób zmienic. W komunikatorach nie mogę pisać literki ć i i w żadnym innym programie. Jak zmienie ustawienia w tym panelu HOTKEYS na inną literkę kombinacji to po restarcie systemu wraca ponownie do tych samych ustawień. Proszę o pomoc

(boczi) #2

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... ht=hotkeys

(system) #3

Jak napisałem wcześniej po wyłączeniu HOTKEYS wraca po restarcie systemu to samo bezwgledu czy wyłącze wcześniej HOTKEYS czy zmienie ustawienia

(Lwm) #4

Wiesz co mysle ze najlepszym sposobem bedzie zmaiana sterownikow,sprobuj zainstalowac D.N.A 3.5.4.12

uzywam ich i nie mam zadnych problemow :smiley:

(:: MARIO ::) #5

zmień stery na omegi :stuck_out_tongue:

(Lwm) #6

a te omegi nie chcą u mnie dzialac za to te drugie sa git(zreszta Ty mi polecales :smiley: :smiley: :smiley: )

(system) #7

Ok dzięki zmieniłem stery i jest wporządku. Pozdrawiam :smiley: