Hotmail - informacje bilingowe, konto microsoft?

Witam! Od dłuższego czasu jestem użytkownikiem Hotmail. Ostatnio pojawiła mi się dopcja zmiany na outlook i dokonałem zmiany (dlatego że bardzo podoba mi się stylistyka metro.) I tu moje dwa pytania: co to są informacje bilingowe i całe to konto microsoft?

Przepraszam z góry jeśli zły dział, ale korzystam z telefonu.

Strzelam, że konto Microsoftu to takie jedno duże konto tak jak jest u Google - jedno konto do wszystkiego. Na przykład przy instalacji Windows 8 nie trzeba tworzyć nowego konta,tylko użyć Konta Microsoft :wink: Podobnie pewnie będzie (albo i jest) dla XBOX360 i Windows Phone, jedno konto do wszystkiego. Czy jakieś usługi jeszcze są oprócz Outlook - pojęcia nie mam, nie interesuje mnie to zbytnio :slight_smile:

A te informacje bilingowe to pewnie nic innego jak jakaś historia opłat - jak korzystasz np. z MSN Internet Access, MSN Hotmail Plus albo innych płatnych usług, to wszystko jest ładnie w jednym miejscu.

To są moje domysły jedynie, o Microsoft Account czytałem już kiedyś i tutaj jestem w miarę pewny swoich twierdzeń, ale co do tego drugiego - pewności nie mam za bardzo.

No tez po czesci doszedlem do takiego wniosku :wink:

Wchodzac w te informacje billingowe otrzymuje komunikat: “Ten identyfikator Windows Live ID nie ma obecnie rozliczeń z firmą Microsoft. Sieć MSN oferuje wiele usług, które można subskrybować. Więcej informacji znajduje się w witrynie http://get.msn.com”. Pewnie dlatego, ze nie korzystam z zadnych platnych uslug :wink:

Dzieki :wink: