Hotspot przerywający co godzinę

Witam.
Mam problem z telefonem Samsung Galaxy a52 5g. Mianowicie od kilku miesięcy hotspot przerywa co równą godzinę. Dokładnie to odłącza wszystkie urządzenia bez ponownego połączenia (hotspot nadal jest włączony), to na pewno nie wina komputera, ponieważ testowałem na dwóch różnych komputerach i dwóch różnych telefonach, wszystkie urządzenia rozłączało. Udostępniałem również z innych telefonów z androidem i tam wszystko działało. Ostatnio nawet działało przez jakieś 2 tygodnie bez żadnego przerywania, jednak znów dzieje się to samo co kiedyś. Oczywiście grzebałem w ustawieniach, nawet resetowałem ustawienia sieciowe i cały telefon. Nic nie pomogło.
Telefony na których udostępnianie działało:

  • Lg k100
  • Huawei p10 lite

Tutaj już był poruszany ten temat.
Wygląda to na problem z Androidem.

Dziękuję za odpowiedź, kiedyś dzwoniłem do serwisu samsunga i konsultant powiedział mi, że to przez androida i prawdopodobnie zepsuło się po jakiejś aktualizacji. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, dlaczego przez ostatnie 2 tygodnie samo się naprawiło i znowu zepsuło skoro nic nie instalowałem i zmieniałem.

To jest właśnie pytanie, na które jak na razie w necie nie ma jasnej odpowiedzi.
Do końca nie wiadomo, czy kombinują coś z samym Androidem, czy to jest dedykowana zmiana, czy wkradł się jakiś babol w update systemu itp…
Jeśli sprawdziłeś podane w temacie rzeczy i nie ma zmiany to właśnie jest sytuacja, taka jaką mają niektórzy…działało i nagle zdechło.
Niby ktoś pisał, że dostał jakąś łatkę na Antka i pomogło.
Trudno dojść - od czego w końcu to zależy, że po godzinie rozłącza.