Hotspot WiFi przestał działać- Windows 7

Witam.

Żyjąc bez routera postanowiłem udostępnić sieć z modemu bezprzewodowego poprzez kartę WiFi w moim laptopie (Toshiba Satelite L300)

Zaktualizowałem sterowniki od karty bezprzewodowej (REALTEK RTL8187B) i utworzyłem hotspot w programie m-hotspot.

Łączyłem się porzez telefon i tablet z siecią WiFi i wszystko działa przez ok 15 minut.

Po jakimś czasie hotspot przestaje działać i jest brak internetu w urządzeniu mobilnym.

Przy ponownej próbie połączenia wyświetla się “Trwa łączenie” i “Zapisana, zabezpieczona przy pomocy protokołu WPA/WPA2”. Jak chcę ponownie włączyć hotspot w tym programie to nic się nie dzieje, a jak przez CMD (poleceniem netsh wlan start hostednetwork) to wiersz poleceń się zacina. Jedynym sposobem na działanie hotspotu jest reset komputera (i to przez wyjęcie kabla z gniazdka, bo system się zawiesza przy wyłączaniu). Po tym hotspot także działa kilka minut. Komputer się normalnie wyłącza jak się nie włączy hotspotu WiFi. Dodam jeszcze, że system był reinstalowany.

Jeżeli masz wersję Windowsa 7 wyższą niż starter nie potrzebujesz jakiegoś programu. System sam oferuję tą funkcję. Tu możesz o tym przeczytać:

http://www.blog.ravns.net/windows-7-jako-access-point-wi-fi-hot-spot-wireless-hosted-networks/

zaktualizować bios laptopa i bios routera

Czytałem i tak robiłem hotspot

Co do BIOSu to nie wiem czy jest nowsza wersja, a routera nie mam.

BIOS został zaktualizowany, ale to nic nie zmieniło.

Możliwe, że jest karta WiFi uszkodzona?

Nie, bo jak odbiera to musi też wysyłać.

No, odbierać to odbiera, tylko czemu po kilku minutach się rozłącza. Dodam, że nie mam żadnego antywirusa.