HotZlot 2008 - organizacja dojazdu

steemm ,

http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Gdyn … =&x=74&y=9

tak z 1:15-1:30 :slight_smile:

Ciekawe czy nie zabraknie miejsc na tym zlocie. Sam chętnie bym się wybrał z kumplem.

Katowice, Kraków, Warszawa i kto tam jeszcze tym pociągiem jedzie :

Mój bilet na TLK (odjazd z Warszawy 4:55) - wagon 42, miejsce 45 (okno).

Powrót:

IC (odjazd z Gdyni 14:52)- ten krakowski (express 13:52 był mi jakoś za blisko do autobusu, nie lubie się spieszyć :wink: ) :

Wagon 6, miejsce 116 (tyż okno).

Jak dacie radę, wbijajcie się w te okolice - będziemy w kupie :smiley:

To ja poszukam chętnych do autka.

Jeśli będą chętne chociaż 2os (z 3) to proponuje jazdę Autkiem w komfortowych warunkach.

Relacja:

Warszawa - Płońsk - Sierpc - Brodnica - Grudziądz - Tczew - Reda - Jastrzębia Góra (05.09 - godz do ustalenia) [długość: ok 410km czas: ok 5:30h]

Jastrzębia Góra - Warszawa (07.09.08)

Wiecej Szczegółów na PW

[2 miejsca]

Oto mój pociąg do Gdyni:

Ja wsiadam w POZNANIU

4f40e18c8cec142f.jpg

Mam nadzieję, że uda mi się zarejestrować, wtedy też bardzo chętnie zabrałbym się z Tobą :slight_smile:

Będę jechać z okolic Torunia. Jeśli są chętni to info na pw.

McDracullo , zarejestrowałeś się w końcu czy nie? Samochodem będziesz jechał taki kawał drogi? :o

Droga redakcji, ja myślę, że nie będzie ze mna kłopotu jak się zjawie koło 9 w hotelu, co? Jakiś prysznic, czy kawałek kąta to dostane nie? :>

W samym lipcu jechałem do gdańska 6 razy. Żaden problem. Możesz wpaść do mnie to dalej pojedziemy razem.

Tzw. doba hotelowa zaczyna się po południu, więc nie wiem czy od razu uda się aby Cię zakwaterować w pokoju o takiej porze. Natomiast z kawałkiem kąta i prysznicem damy radę :wink:

Czy ktoś może jedzie z Suwałk? :lol:

Więc już jest pewien mój udział w HZ. czy jedzie ktoś może samochodem z Katowic Krakowa lub okolic, kto miałby wolne miejsce w samochodzie lub umówić się, aby razem jechać pociągiem?

Kontakt na gg lub telefonicznie.

7730351 - lub 696324675 (era)

Udało mi się zarejestrować. Jedzie ktoś jeszcze z Lublina?

Poszukuję osoby z Mławy lub okolic jadącej na zlot samochodem. Proszę o kontakt na pw lub GG 1604469.

Będę jechać z okolic Słupska. Jeśli są chętni zapraszam na pw.

Aha, dla tych co się zarejestrowali, w pociągu lepiej pomykać na zlot. Więcej osób, mniejsze koszta, bezpieczniej. A i integrować mogliby się wszyscy, a tak to kierowca zostaje o suchym pysku :smiley:

Czy ktoś nastawia się na pociąg ze Szczecina (przypominam odjazd o godz. 6.00) ? :stuck_out_tongue:

Ja i z tego co wiem, jeszcze ze dwie osoby.

Hej hej planuje ktoś wyjazd z Wrocławia? :slight_smile:

Ktos z Lodzi lub przez Lodz? :wink: