HotZlot 2008 - organizacja dojazdu

malydragon , pociąg którym ja jadę do Gdyni rozpoczyna swoją jazdę z Wrocka

patrz :arrow: viewtopic.php?f=4&t=261487&st=0&sk=t&sd=a&start=30#p1748768

Zapraszam do pociągu z Katowic o 00:45. Trzy osoby są już zebrane :slight_smile:

Ja i kolega również jedziemy tym pociągiem więc jest nas już 5 :slight_smile: (jesteśmy z Bytomia)

Również tym pociągiem pojedzie zapewne kilka osób z Krakowa…w tym moja skromna osoba…

pociaghr0.jpg

Z tego co widze to moge sobie wziac termosik z kawa i sie ulokowac w Gdyni na dworcu ogladac jak to forumowicz nadciagaja na zlot od samego rana :smiley:

Hej to fajnie zbiera się ekipa.

Propozycja dla wszystkich ruszających na zlot z Wrocławia - abyśmy wybrali się razem. Spotkajmy się w dzień wyjazdu w umówionym miejscu, zarezerwujmy przedział i wyruszajmy grupą - nowe znajomości i na pewno będzie przyjemniej :slight_smile: Jeżeli jest więcej osób jadących z Wrocka niech dadzą znać na PW najlepiej :slight_smile:

Madafaker będę jechał tym pociągiem co ty.

Jeśli chodzi o mnie to będę jechał w czwartek , najprawdopodobniej pociągiem P 45200 - P 45201 z Torunia.

rozkadjazdypkp121853930id1.th.jpg

ja się nastawiam na powrót do szczecina :slight_smile: więc na zlocie musimy się spiknąć żebym wiedział co gdzie i jak :smiley:

No to 5 osób z Katowic.

Cypcer, rafallo , i ja jedziemy razem - ja już zarezerwowałem przez sieć bilet. (jest to wagon 6os z przedziałami). Jak co jest to wagon numer 42 przedział 035.

Jak się dowiedziałem będzie nas trochę więcej, więc będzie co najmniej wesoło :wink:

Usiłuję zarezerwować w Twoim przedziale bilet i za każdym razem otrzymuję poniższy komunikat…nie wiem czy wszystkie miejsca są zajęte z Krakowa,czy też PKP coś ma pomieszane na stronie… :expressionless:

beztytuugc6.jpg

Ja kupowałem na dworcu, więc nie wiem, co jest nie tak.

hehe razem z kumplem też będziemy wyruszać z Katowic więc będzie nas 7 :smiley:

Ktos z dolnego ślaska autem ?

Moge kogos zabrac.

Jest nas dwóch.

2 osoby wsiadają w Gnieźnie (3.33 - pół diabelska godzina) do pociągu który jedzie z Wrocka.

Hej ja jadę z dolnego śląska i znam jeszcze jedną osobę co jedzie więc jak była by możliwość zabrania się z wami to proszę o kontakt na PW (godzinę, miejsce, koszta itd.). Dodam, że posiadam prawko i w razie konieczności mogę być zmiennikiem kierowcy :slight_smile:

Jeżeli z jakiś powodów nie zabierzemy się z kolegą Fane to z Wrocławia wyruszą 2 osoby w koszulkach z I zlotu DP. W późniejszym terminie podam nr wagonu/przedziału najpierw trzeba wyjaśnić kwestię podróży autem.

Ja chętnie zabiorę się z kimś, kto będzie jechał przez Toruń…

@arti040

Ja będę jechał z Łodzi… ale pociągiem :slight_smile:

odjazd o 02:05

Jeżeli jeszcze ktoś będzie jechał tym pociągiem to proszę pisać

Podgląd trasy