HotZlot 2008 - wątek ogólny

Może i zwykły podpis, ale ja też go nie mam :wink:

Ja tam non stop wszystko widzę…jeżeli chodzi o mnie,bo faktycznie tak McDracullo nie ma żadnego podpisu… :smiley:

a ja kce! :smiley:

Dzięki za koszulkę :slight_smile: Porządnie wykonana ;] z porządnego materiału

McDracullo , Już masz :slight_smile: Przepraszam za błąd.

a kiedy tak właściwie zamieścicie videorelacje ? Minęły już 2 miesiące, no bez jaj. :wink:

Znów nie widzę :frowning:

McDracullo , a ja widzę Twój podpis. Może to wina serwerów które raz pokazują, a raz nie ten podpis.

Właśnie przez chwile w poprzednim temacie też widiząłem podpis, jednak teraz znowu go nie ma :slight_smile: Trudno - bez podpisu też przeżyje :slight_smile:

Teraz napewno masz podpis…przynajmniej Ja go widzę “czarno na białym”… :slight_smile:

A przypadkiem nie na szarym? :wink:

Frog , nie bądź dokładny :smiley:

Jestem upierdliwy ale zapytam się o obiecane video relacje z HotZlotu :lol:

Kiedy je ujrzymy ???

Trudno powiedzieć - idzie to jak po grudzie. Niestety :frowning:

Chociaż jakąś zajawke byście pokazali czy coś…

Też bym chętnie obejrzał.

Panowie, czy ktoś byłby tak miły i przesłałby mi adres e-mail, przez PW, do Patryka Góralowskiego bądź Mariusza Jarzębowskiego?

Chciałbym sobie pojechać ale :

1.Jestem niepełnoletni

I oczekujesz od Nas pociechy duchowej…czy też jest to głębsze przesłanie z ukrytą treścią… :slight_smile:

nie tylko tak napisałem :smiley:

Witam, sorry, że truję “tyłek” ale mam pytanie odnośnie video-relacji, widzę iż nowe demonstracje powstają a relacji video jak nie było tak nie ma… Drodzy państwo mamy już prawie że Luty… bez przesadyzmu proszę… Nie wierzę iż zmontowanie tego wszystkiego zajmuje około pół roku :stuck_out_tongue: :open_mouth: (Chciałbym usłyszeć od osób kompetentnych odpowiedź, kiedy będzie jakieś video…)

Pozdrawiam, Robert.