HotZlot 2008 - wątek ogólny

(Krogulec) #1

Chciałbym (jeszcze nie w pełni oficjalnie) zasygnalizować, że od pewnego czasu trwają przygotowania do II zlotu dobrychprogramów, który w tym roku będzie połączony także ze spotkaniem czytelników naszych nowych portali - TechIT i Gamikaze :wink:

II zlot odbędzie się w dniach 5-7 września w Jastrzębiej Górze - nadmorskim kurorcie położonym niedaleko Trójmiasta. W tym roku Zlot przewidujemy już nie na 130 ale aż 200 osób. Tak jak poprzednio, Zlot będzie połączeniem trzydniowej konferencji technicznej z imprezą integracyjną. Planujemy sesje techniczne (tym razem również w ścieżkach tematycznych), prezentacje sprzętu, rozgrywki dla graczy, konkursy, dyskusje, a także spotkanie przy grillu i piwie. Wszystko to w niepowtarzalnej, sympatycznej atmosferze, nad samym morzem. Wszystkim uczestnikom Zlotu zagwarantujemy noclegi w komfortowych pokojach z łazienkami i TV, a także pełne wyżywienie i napoje :wink:. Do dyspozycji uczestników będzie też basen i jacuzzi.

Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w II Zlocie i macie ukończone 18 lat - już teraz rezerwujcie sobie czas :wink: Tak jak w ubiegłym roku, udział w Zlocie będzie wiązać się z symboliczną opłatą aby ograniczyć zjawisko tzw. pustych zgłoszeń (tj. sytuacji, kiedy ktoś się rejestruje i zajmuje miejsce ale nie przyjeżdża).

Tych, którzy nie uczestniczyli w I Zlocie zachęcamy do obejrzenia wideorelacji i fotorelacji.

Oficjalne info pojawi się już niebawem. Tuż po nim rozpoczniemy też rejestrację.

(Madafaker) #2

:jupi: :jupi:

(Łukasz14) #3

No to chyba na ten zlocik sobie przyjade :smiley:

Akurat będe nad morzem do wpadnę na dzionek lub dwa :wink:

(Krogulec) #4

Żadnych takich :wink: Albo na 3 dni albo wcale :wink:

(Skr3czu) #5

Jeżeli będę w PL, to na 100% z kolesiem wpadam na zlot.

Pozdrawiam.

(Łukasz14) #6

ehh

To nie da rady :frowning:

(Krogulec) #7

To lepiej już teraz się orientuj czy będziesz bo niedługo uruchomimy rejestrację, a wstęp na Zlot będą miały tylko osoby wcześniej zarejestrowane.

Przykro mi ale będąc tylko jeden dzień po prostu zajmowałbyś miejsce dla kogoś kto mógłby być 3 dni (nocleg, posiłki itp.) - dlatego nie dopuszczamy udziału w niepełnym wymiarze...

(Goodprogram) #8

poza tym, Łukasz14 chyba nie jest pełnoletni.

czy już zmieniłeś decyzję ? bo niedawno pisałeś że trzeba mieć 18-stkę

viewtopic.php?f=4&t=248051#p1669026

(mati75) #9

To mnie boli. Za rok, może bliżej mnie będzie bo na nad morze mam trochę za daleko.

(Bolo92) #10

Na zlot bym się chętnie wybrał, nawet na ten drugi koniec Polski.

Jednak narazie muszę posiadać

A do tego mi brakuje jeszcze "ciut".

(Skr3czu) #11

Ja też miałem taki problem, ale rok temu :stuck_out_tongue:

p.s jak ktoś nie ma jeszcze 18 lat, może jechać z opiekunem który jest pełnoletni ?

(Ernestinho) #12

A czemu nie pomyślicie o młodszych użytkownikach vortalu i forum? Ja mam 16 i chętnie bym się wybrał.

Piwa nie musze pić.

Ale że nie mam 18 lat nie wezmę udziału w tym przedsięwzięciu. A szkoda.

Pozdrawiam.

(Łukasz14) #13

Nawet nie zauważyłem, że trzeba być pełnoletnim :frowning:

Ehh to czekamy jeszcze z 3 lata :frowning:

(Ernestinho) #14

No ja tylko 1,5 roku.

(Madafaker) #15

Tak...a kto w takim wypadku ponosiłby za Ciebie prawną odpowiedzialność ??

W każdym razie zasady uczestnictwa są jasne i nie ma sensu dywagować co by było gdyby...

(me@djohnsc) #16

A jak ktoś jest pełnoletni rocznikowo (nie ja :() to może jechać, czy musi mieć 18 lat po dniu w którym się urodził (mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi)

(Ernestinho) #17

To pojechałbym z tatem. I po problemie.

(Madafaker) #18

Wiemy...decyduje numer PESEL...więc Ja też mam nadzieję że wiesz teraz o "co chodzi".

(Goodprogram) #19

poczekajcie na Krogulca, on wam wszystko powinien wyjaśnić

(Kambor4) #20

Ja jeszcze czekam 6 lat...Ehh... :frowning: