HotZlot 2008 - wątek ogólny

Fakt faktem lepsze morze niż góry :smiley:

I bardzo blisko bym miał! :smiley:

McDracullo , nasza droga powrotna była wesoła… heh… ale masz rację było ekstra w Jastrzębiej.

Nie mówiąc o moim kacu, który minął dopiero w Toruniu… Teraz nie wiem, czy wracalibyśmy razem - troszku sie przeprowadziłem w strone morza :wink: :lol:

Ja jeszcze w domu odczuwałem niedobór elektrolitów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

gdziekolwiek w Polsce zlot będzie to jak będę miał zaklepane miejsce to pojadę :smiley:

w zeszłym roku do jastrzebiej jechałem ~12h czyli jakieś 600km :smiley:

dojazdy są miłe, odjazdy często zresztą też, nigdy nie wiadomo co się wydarzy z autokarem (pozdrowienia dla wracających busem z pierwszego zlotu) ja tam bardzo dobrze wspominam trasę gdynia - wrocław - gdynia :slight_smile:

może szanowna Administracja ma już kilka typów co do miejsca zlotu?

hehe proponuję na Mazurach nad naszymi jeziorami :smiley:

dobra, przyznać się kto zgubił taśmę z relacją ze zlotu :expressionless:

oki, wybaczcie! dostałem ją, miałem wrzucić na stronę główną ale gdzieś mi wcięło :frowning: ;(

xD

Gdziekolwiek by nie było max 4 godziny i będę na miejscu. :lol:

a co do taśmy to bez jaj ale mamy już kwiecień, jak tak dalej pójdzie to spotkamy się na następnym zlocie, a videa z poprzedniego nadal nie obejrzymy heh

chyba pan od kamery troche przesadził z edytowaniem i montażem materiału, coś czuję że materiał został zniszczony :smiley:

Z tego zlotu relacji już pewnie nie będzie w ogolę

Zresztą do dzisiaj czekamy na DVD z pierwszego zlotu (było obiecane w jednym z artykułów :stuck_out_tongue: )

Ta pewnie tak długo montują bo to efekty jak w Matriksie będą. Slow motion jak qbap rozdaje nagrody z wykopem :stuck_out_tongue: albo obroty kamery o 360 stopni wokół prowadzącego konferencję.

Już nie ma co dywagować…trzeba zacząć znów się pakować…kawał drogi przed Nami… :wink:

Czyżby mnie coś ominęło? Wiadomo już gdzie będzie trzeba jechać?

a w ogóle wiadomo coś, jakoby w tym roku w ogóle zlot był?:> już nie pamiętam, ale rok temu to w tym czasie już się chociażby wzmianki jakieś pojawiały ze strony administracji, a w tym roku chyba jeszcze ani razu nic na ten temat nie słyszeliśmy

z tego co pamiętam to na zakończeniu HZ08 była zapowiedź HZ 09 :slight_smile:

Mariuce00 niezawodna pamięć :slight_smile: