HotZlot 2009 - zdjęcia

A tak w ogóle co trzeba zrobić by uczestniczyć w takim zlocie bo chciałbym się na kolejny załapać jak się uda… :smiley:

baciany , A to chyba tu było, poczytaj:

hotzlot-2009-t328766.html?hilit=zg%C5%82oszenia%20na%20zlot

http://hotzlot.pl/OZlocie.aspx

widzę że w tym roku to nawet fotorelacji ze zlotu nie będzie… :expressionless: :roll:

juz jest :stuck_out_tongue:

Gdzie?

edit: już widzę http://hotzlot.pl/Fotorelacja.aspx

o super, ciekawe kiedy bedzie news na głównej :wink:

BTW nie działa link do sciagniecia wideorelacji w HD, błąd 403

Chwila, dopiero zaczęliśmy wrzucać :wink: Zaraz będzie news i wszystko :wink:

oki, bład 403 zażegnany :slight_smile:

wielkie dzieki za relacje :smiley:

To dopiero na stronie HotZlot.pl, za chwilę opublikujemy też na dobrychprogramach bo na stronie Zlotu nie można komentować materiałów.

Duże zainteresowanie filmem, ledwo mam przy pobieraniu 0,5 Mbps, choć łącze mam 4 Mbps.

Ale Wy jesteście w gorącej wodzie kąpani :stuck_out_tongue: Jeszcze nie było oficjalnej publikacji! :wink:

Jak będzie oficjalny news to będą wszystkie materiały, będzie też zdjęty limit na plik z wideo. Trochę cierpliwości :wink:

bardzo fajna ta Fotorelacja :slight_smile: nie obejmuje wielu ciekawych fotek ale i tak wiele zdjęć + pomysłowy opis tworzą genialny klimat hehe :slight_smile:

Jak już zapewne część z Was zauważyła, pojawił się oficjalny news na vortalu wraz z linkami do poszczególnych materiałów.

Gorąco prosimy o komentowanie (pod newsem)!

I tak już zdjęć jest około 170 - znacznie więcej niż przed rokiem, nie chcieliśmy przesadzać :wink:

hehe :slight_smile: no… to prawda…, fotorelacja jest obszerna i chwała osobie/osobom które wymyślały podpisy do zdjęć, są genialne :slight_smile: ogólnie relacja tym bardziej mi się podoba niż zeszłoroczna gdyż w tej ‘akcji’ brałem udział ; ) Teraz już wiem czemu ponad 50 dni zajęło wam stworzenie tej relacji, po prostu chcieliście zadbać o wysoki poziom humoru w niej oraz jakość doboru zdjęć, co z pewnością nie było proste przy tak ogromnej ilości zdjęć od użytkowników :wink: Moim skromnym zdaniem Wideorelacja natomiast jest albo robiona “na szybko” (nie mam na myśli tu tego że akcja w filmiku dzieje się bardzo szybko - bo to fajny efekt), albo po prostu ktoś to tworzący miał niewystarczającą ilość materiału wideo do zmontowania 3 minutowego filmiku :slight_smile: tak czy inaczej dobrze że się jednak pojawiła, bo słyszałem że w którymś roku wideorelacja nie ujrzała światła dziennego do dziś :wink: pozdrawiam i raz jeszcze gratulacje za organizację czegoś tak wielkiego. 8)

Taki był zamiar aby było krótko i dynamicznie by nie zanudzać. Dla tych co byli to i 30 minut byłoby za mało ale jak ktoś nie był to więcej byłoby nudne… Za to jest bardzo obszerna fotorelacja :wink:

mi tam wideorelacja baaaardzo się podoba szczególnie sama końcówa haha :smiley: :stuck_out_tongue:

oj jak zwykle znajdą się jacyś maruderzy… :wink:

Super super, tak w dwóch słowach o całej relacji :wink:

eh, Krogulec, Krogulec…

:stuck_out_tongue: :slight_smile: :stuck_out_tongue: