HotZlot 2009 - zdjęcia

Dość późno dojechałem do domu bo przed 1 w nocy :smiley: wchodzę na forum na drugi dzień i co widzę… brak jeszcze tego wątku.

Aby nie było problemu z odnalezieniem fotek proponuje umieszczać linki tutaj :slight_smile:

Fotki użytkownika RoninPn part 1

Fotki użytkownika RoninPn part 2

Pozdrawiam

Moje fotki, tak jak zeszły z aparatu. http://picasaweb.google.com/xyrcon/HotZlot2009?authkey=Gv1sRgCLzKxNDH8KKHsQE#

Tylko dlaczego do obejrzenia zdjęć wymagany jest Silverlight i Windows? :<

Ludzie, proszę nie wrzucajcie zdjęć do Photosynth lub picasa, ale dawajcie linki do paczek jakiś w zip, 7-zip, lzma, tar.gz, bz2. Wszystkie formaty, oprócz rar, bo wyklnę :slight_smile: Potem dodam swoje fotki, jak wrzucą się na serwer.

Orion , Po co? Przecież tak jest łatwiej oglądać, ewentualnie w paczce mogą być podane dodatkowo lub zgłoś się to właściciela to Ci paczkę wyśle :wink:

PS. co masz do formatu rar?

Co do zdjęć w Googlowej Picasie, to macie tam rozwijane Menu “Pobierz -> Pobierz do programu Picasa”, wtedy wszystkie fotki automatem ściągają się do domyślnej lokalizacji (Moje obrazy) i możecie oglądać je offline. Co do SilverLight to jeszcze się nie przyglądałem, ale również uważam, że Ronin powinien je jakoś nam udostępnić w prostej formie i dobrej (w proporcji 1:1) rozdzielczości :wink:

Mam to, że potem, jak komuś wysyłasz w 7-zip, lzma, bz2 lub gz to się pytają, co to za formaty są ??!!Nienawidzę monopolu :]

Nie no sorry , ale czego w imię Twojej wojny z monopolem inni mają cierpieć ??

Chyba nie tędy droga.

Co do Picasy nic nie mam, zaś Photosynth wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania (nie wspomne o użytkownikach innych “mniej słusznych” :wink: systemów).

Dodatkowo u mnie na Photosynth Opera się kładzie. :?

spróbuj tego linka do zdjęć na Photosynth:

http://photosynth.net/view.aspx?cid=484421d4-776d-4fe5-9c53-eb4f75320d4b

i dziś wydanej Opery 10.0 w wersji oficjalnej i ponoć stabilnej :wink:

http://www.dobreprogramy.pl/Opera,Program,Windows,12614.html

u mnie na tej Operze działa :slight_smile:

Winows jest wymagany? A ja obejrzałam na Mac OS X! Nie spełniam wymagań, co ja biedna zrobię? :stuck_out_tongue:

Chyba niektórzy nie rozumieją idei Photosynth. Fotki tam umieszczone są ułożone w trójwymiar i pozwalają się wirtualnie poruszać o 360* w zamku. Nie widzę sensu żeby te fotki spakował w archiwum bo to nieciekawie będzie wyglądać.

Macie na Linuksie Moonlight czy coś, więc w czym problem.

Tylko, że Mac OS X był oficjalnie wspierany przez Redmond, a dystrybucje Linuksowe do tej pory muszą sobie same radzić. Ot dlaczego :slight_smile:

Przygotowaliśmy konto FTP, prosimy wszystkich którzy mają fotki ze zlotu żeby się podzielili :wink: i wrzucili na serwer poniżej:

ftp.xenium.pl

login hotzlot@xenium.pl

haslo ZamekRyn2009

Przyda się do fotorelacji i nie tylko :wink: Proszę tylko, wrzucajcie je do katalogów opatrzonych nickiem żebyśmy wiedzieli czyje to zdjęcia :slight_smile:

Pozdrawiam wszystkich po zlocie!

@tomekb

Filmiki też można tam wrzucać ??

Wrzucać RAW czy wywołane?

Wywołane … !!

RAW to można wypuścić jako konkurs kto lepiej spreparuje … lol

jakby co to na tym ftp są już wszystkie fotki ode mnie w formacie dżejpeg :lol: :lol:

Dorzuciłem swoje fotki na ftp. Nie jest ich dużo ale zawsze coś. Czkam Orion na foty od ciebie.

Xyrcon , twój pliczek chyba jest uszkodzony niestety.