HotZlot 2009 - wątek ogólny

Na mazury mam chyba dalej jak w zeszłym roku ale jak się uda zarejestrować to i mnie nie zabraknie na kolejnym zlocie :smiley: :smiley: :smiley:

W rzeczy samej, był ktoś. :wink:

A wróble na dachu ćwierkały, że miejscówka jest mega kozacka. Gratulacje dla chłopaków za zaklepanie takiego miejsca! :]

Kiedy będzie rejestracja?

pytam bo od 17czerwca do 1lipca nie ma mnie w kraju (i nie będę miał stałego dostępu do neta aby pilnować rejestracji).

Wstępnie zakładamy, że będzie to pierwsza połowa lipca, podkreślam jednak, że zgodnie z tytułem wątku to na razie “przymiarki”…

A co będzie potrzebne do rejestracji Imię Nazwisko adres i czy pesel też będzie potrzebny?

Jadę do pracy na 2 miesiące i nie załapie się na rejestracje, no ale poproszę kogoś by zrobił to za mnie możne się załapie.

to samo co w zeszłym roku zapewne :>

a co było potrzebne w zeszłym roku?

dowód osobisty +konto na forum

Płaciło się coś w w zesłym roku dodatkowo za ten autokar z Wrocławia? jeśli tak to ile ? pytam tutaj bo w temacie z zeszłego roku nieznalazłem o tym nic…

W zeszłym roku autobus był sponsorowany, w tym roku będzie chyba podobnie.

P.S.

w zeszłym roku, autokar był z Gdyni, z Wrocławia dwa lata temu;)

W tym roku będzie jakiś autokar (chodziażby płatny, ale na miejsce :P) z południa kraju może? :stuck_out_tongue:

Jak Olsztyn dla ciebie będzie na południu …

Do Olsztyna trzeba dojechać na własną rękę.

Ah ok.

Nie zauważyłem tego, że bus jedzie z Olsztyna.

tzn. że nie będzie autokaru z Wrocławia?

to by było bez sensu

Zdecydowanie.

Przy takiej odległości powinien być przewidziany samolot :wink:

Frog , zdajesz sobie sprawę co piszesz ?? samolot to duże koszty !

BTW:

żartujesz ? albo nudzisz się :stuck_out_tongue:

Uważam że organizacja dojazdu na miejsce zlotu z najbliższego dużego miasta do którego można dotrzeć z całego rejonu Polski środami PKP czy PKS jest i tak wielkim ukłonem organizatorów w stronę zlotowiczów. Inni organizatorzy by się tym kompletnie nie przejmowali. Ale i tak trudno dogodzić.

:?

zauważ że na dzień dzisiejszy, niema innych organizatorów i Vortal DP jest jedynym który takie sprawy organizuje ;), co chciałem napisać dwoch modow nie potrzebne żarty sobie w temacie zrobili i tyle :wink: PANOWIE TRZEBA SIE ZORGANIZOWAĆ a nie o samolotach gadać :wink: