HotZlot 2009 - wątek ogólny

Żartujesz :?

http://www.google.pl/search?hl=pl&rlz=1 … um&spell=1

A jeśli chodzi o podobne tematycznie to choćby IDG. Może jeśli o skalę zjawiska i towarzyszących mu atrakcji DP są unikatem.

Żartujesz :? no chyba ze TY :lol: poczytaj cały temat :wink:

… fiesta =D>

Ciekawe, że o organizacji zlotu najwięcej mówią Ci, którzy ani raz w nim nie uczestniczyli.

Liczę, fiesta , że tym razem przyjedziesz - termin z Twojego punktu widzenia powinien być niemal idealny,

a Ty, xulu , zaszczycisz nas swoją obecnością?

Czy w tym wątku w którymś miejscu napisałem nieprawdę, albo wprowadziłem kogoś w błąd ??

I tu jesteś w błędzie, wbrew obiegowym opiniom, osoby wykonujące moją profesję nie mają dwóch miesięcy urlopu wypoczynkowego w okresie letnim :stuck_out_tongue:

kurcze, grzejecie sie jak szczerbaty na suchary.

Poczekajcie na oficjalne info na temat zlotu i jego miejca a nie przez 15 postów będziecie roztrząsać czy autobus/samolot z Olsztyna czy z Wrocławia

Nie śmiecić tylko czekamy na kolejne info od Krogulca

Pozdr, pis and low

O ile lokalizacja się nie zmieni (a to już nie powinno nastąpić) to autokar będzie z Olsztyna. Poprzednio był z Gdyni, wcześniej z Wrocławia - zgodnie z założeniem jakie sobie przyjęliśmy aby pomagać uczestnikom w dojeździe z najbliższego dużego miasta.

Co do innych “zlotów”. Faktycznie jak pisze fiesta to nie jedyna impreza o takiej nazwie (nigdy zresztą tak nie twierdziliśmy). Nie będzie jednak najmniejszej przesady w stwierdzeniu, że HotZlot to impreza jedyna w swoim rodzaju. Nikt nie organizuje zlotów w takiej formule (specjalnie wynajęty ośrodek, trzydniowy program, noclegi, pełne wyżywienie, impreza integracyjna, masa nagród i atrakcji, a wszystko to praktycznie bezpłatne) i na taką skalę (ostatnio było blisko 200 osób). Często pod tym pojęciem kryją się raptem jednodniowe spotkania organizowane w knajpach (taki właśnie “zlot” organizowało IDG - ostatni w 2007 roku, było na nim z bodajże kilkanaście osób)… Co tu zresztą dużo mówić - wystarczy obejrzeć fotorelację z pierwszego i drugiego Zlotu czy też film. Informacje o poprzedniej edycji (wraz z FAQ) można znaleźć na stronie http://hotzlot.pl

Więcej informacji opublikujemy już niebawem - odrobinę cierpliwości :wink:

czyli nie będzie z Wrocławia? pytam dla pewności bo tak zrozumiałem…

Specjalnie dla Ciebie pogrubiłem najbardziej interesujący Cię fragment wypowiedzi Krogulca ,

:evil: :roll: Nie, nie będzie.

Pewnie będzie z Olsztyna.

czyli tak jak myślałem… :frowning:

Kpc21 , zomo_prl , chyba nie umiecie czytać… Krogulec już przynajmniej 5 raz napisał, że autobus będzie z Olsztyna.

poprostu niewiem skąd sobie ubzdurałem ten autobus…

chyba ztąd że był przy 1zlocie, przy 2 zdawało mi się że też ale był z Gdyni tylko…

przy pierwszym zlocie był z Wrocławia bo zlot był w szklarskiej porębie a tam łatwo dojechać z kraju nie jest :slight_smile:

tylko przyjezdni niech wpadną na dworcu olsztyńskim na zapiekanki :smiley: hehe

el polaco , odbierzesz ludzi i zaprowadzisz;)

Mam pytanie czy będą wysyłane jakieś zaproszenia do użytkowników którzy byli na poprzednich zlotach?? Czy to kwestia kto pierwszy ten lepszy, martwię się bo wyjeżdżam na 2 miesiące do pracy wracam w sierpniu na początku i się możne nie udać załapać. a nie chce przegapić takiej imprezy.

Mati17 ,

Dla porządku dodam, że najpierw będzie zamknięta tygodniowa rejestracja dla zaproszonych osób, a później otwarta publiczna rejestracja dla wszystkich. Proces rejestracji bardzo wstępnie planujemy na pierwszą połowę lipca.

Dodane 06.06.2009 (So) 0:12

Kolejne wieści :wink: Jeszcze nie podpisaliśmy co prawda umowy z obiektem ale na tym etapie możemy już właściwie na 100% potwierdzić, że HotZlot 2009 odbędzie się w dniach 28-30(31) sierpnia na Mazurach! !!

Do czasu podpisania ww. umowy nie chcę jeszcze zdradzać gdzie konkretnie odbędzie się tegoroczny Zlot ale chyba powinniśmy sprawić małą niespodziankę… :wink: Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to oficjalna zapowiedź HotZlotu 2009 będzie miała miejsce już w przyszłym tygodniu. Rejestrację rozpoczniemy prawdopodobnie na początku lipca (chyba, że uda się wcześniej “dopiąć” partnerów i budżet). Ilość osób: minimum (a nie jak wcześniej pisałem maksimum) 220 - jak budżet pozwoli może nawet uda się troszkę więcej (ale czasy mamy kryzysowe, więc nawet 220 to i tak b.dużo)… Udział tak jak poprzednio będzie nadal praktycznie bezpłatny (trzeba będzie jedynie wnieść symboliczną opłatę 50 zł dla potwierdzenia rejestracji - chcemy wyeliminować zjawisko tzw. “pustych zgłoszeń”). To tyle ile możemy na razie ujawnić…

Już się nie mogę doczekać, co rok to lepiej :smiley: