HotZlot 2009 - zdjęcia

tomekb , a można sobie stamtąd pobrać te fotki?:stuck_out_tongue:

Ja również dodałem swoje 3 grosze (134 zdjęcia) :). Z racji słabego aparatu i kiepskiego oświetlenia niektóre są troszkę nieostre.

katalog: robsonek_HZ09

Tak, wiem. Kot wyłączył router w czasie wrzucania. Już lecą nowe, 66 zdjęć w sumie.

a możecie też wrzucać fotki na normalne serwery bo z tego co podał tomekb chyba nie można pobrać

@el polaco

Jak to nie można??.. a co ja w tym momencie robię :smiley:

(klient FTP i możesz ściągać i wrzucać do woli)

Za 5min moich (dosłownie) kilka zdjęć i jakieś kiepskie filmiki

FTP działa (ściągałem fotki Goldena), aczkolwiek czasami trudno się do niego dobić.

pewnie, że można pobierać

btw dzięki wszystkim za udostępnienie zdjęć

Nie jest potrzebny nawet klient FTP. Wystarczy najzwyklejsza przeglądarka internetowa. Można też fotki przeglądać bez ściągania - w postaci spisu linków.

Owszem można, ale w przypadku zerwania połączenia, nie ma możliwości wznowienia sesji.

Korzystanie z FTPów z poziomu przeglądarki jest jak dla mnie co najmniej niewygodne.

to może mi ktoś napisać co trzeba zrobić, żeby nie ściągać tych fotek pojedynczo, będę wdzięczny

Możesz ściągać całe foldery.

:slight_smile:

A np. w Total Commanderze w oknie ftpa zaznaczasz wszystkie pliki które cię interesują i po prostu przeciągasz je do drugiego okna.

:slight_smile:

Jeśli jednak chcesz ściągnąć za pomocą przeglądarki to mając wtyczkę FlashGot do FF wybierasz na jednym z linków “Pobierz wszystko” i jest git :slight_smile:

ale rozwiązanie z Total Comanderem (lub innym np. File Zilla) też jest dobre :wink:

Dodałam i ja.

Pozdrowienia dla wszystkich.

To co znalazłem jako fotki grupowe + prelegentów … “i takie tam” dołożyłem - sorry za nie ostrości (wysokie ISO) i dziwne zachowanie się światła…to nie “Canon” choć niektóre fotki w miarę da się oglądać…

p.s.

czy ktoś wie jak można podłączyć “1” galerię photosynth z “2”? bo nie widzę żadnej opcji a powinny się (chyba) fotki z tego samego miejsca wyświetlać razem.

FTP działa znakomicie w każdą strona, przynajmniej u mnie.

Pobierając z mojego katalogu musicie wiedzieć, że fotografie są sukcesywnie dodawane co jakiś czas więc proszę go odwiedzać i sprawdzać po numerze czy są nowe.

Dam znać kiedy katalog będzie już pełny.

“Rycerze” odpoczywają po nierównej walce w Night Club :slight_smile:

DSC_0286rycerze.jpg

Pozdrawiam :piwo:

Ilość zdjęć jest spora, obecnie 231 i coś koło tego jeszcze dodam :smiley:

Śliczna scenka rodzajowa :slight_smile:

Czy to nie jest przypadkiem “Kaka’s_kład”?

Przypadkiem tak :lol:

oj raczej nie :slight_smile: ja tu widze innych użytkowników, mnie tam bynajmniej nie ma :stuck_out_tongue: chyba…

Ciebie nie - to część składu :slight_smile: