HotZlot 2009 - wątek ogólny

Nie no bez przesady :wink: Załapać się można było nawet jak ktoś zarejestrował się później. Bodajże kilkanaście osób, które się zarejestrowały na początku ostatecznie później zrezygnowały (m.in. w szczególności Ci, którzy porejestrowali się ze swymi “paniami”, jak dowiedzieli się, że nie będzie pokoi koedukacyjnych :wink: oraz osoby, które nie dostały urlopu w pracy).

W tym roku zresztą te miejsca będą w ogóle inaczej schodzić ponieważ zgłoszenia nie będą automatycznie akceptowane tak jak to było podczas poprzednich dwóch Zlotów ale ręcznie zatwierdzane (jest kilka osób, które nie byłyby mile widziane - stąd ta zmiana). Kolejność naturalnie pozostanie - “kto pierwszy ten lepszy”. Termin rozpoczęcia rejestracji będziemy z całą pewnością ogłaszać z wyprzedzeniem.

Nie przesadzaj Krogulec :stuck_out_tongue: aż tak chyba Wam nie podpadłem :smiley:

W zeszłym roku rejestracja była 11 sierpnia bodajże, i powstaje pytanko czy w tym roku można by to wcześniej zaplanować ??

No tak powrót do Lublina troszeczkę się “przedłużył” ale było wesoło :slight_smile:

Super sprawa, że zlot będzie na mazurach.

Akurat nie Ciebie miałem na myśli :stuck_out_tongue:

Konkretnie od 4 sierpnia, a od 11 sierpnia publiczna ale w zeszłym roku Zlot odbywał się później (5-7 września). W tym roku wstępnie planujemy uruchomić rejestrację w już pierwszej połowie lipca, na tym etapie nie mogę jednak zadeklarować, że tak się stanie bowiem zależy to od zbyt dużej liczby różnych czynników…

Jestem na liście? :wink:

Jeśli nie to mam krótkie pytanie: zakładając, że jakimś cudem uda mi się zarejestrować, czy będzie możliwość przyjazdu do miejsca zlotu dzień wcześniej. O koszty z tym związane nie pytam, bo tej chwili na pewno nie jesteś w stanie tego określić.

to elegancko, że Mazury. Będę miał bardzo blisko jak uda mi się zarejestrować na zlot :smiley:

ja się tylko zastanawiam, ile ten wątek będzie miał stron pełnych wypowiedzi w stylu “kurde, nie mam jeszcze 18, ale za X lat przyjade na pewno”, albo “a jak przyjade z ojcem to moge”/“nie bede pil piwa, moge przyjechac?”… Polecam poczytanie wątków z poprzednich zlotów, bo wszystko to było wałkowane wielokrotnie.

Logiczne jest też, ze nie bedzie pasowało wszystkim, wiec prosze, nie piszcie tutaj “a nie moglo byc na poludniu? bede mial daleko…” … sam mieszkam na śląsku i nie narzekam, bo to oczywiste, że jakby było na śląsku to ludzie z np Warszawy by marudzili. Impreza jest prawie darmowa, jedyna w swoim rodzaju, jest mnostwo atrakcji, wiec nawet jakby była w szwajcarii to bym chetnie przyleciał :stuck_out_tongue: Bo naprawde warto!

Pozdrawiam wszystkich Zlotowiczów:)

Uderz w stół, a nożyce się odezwą :stuck_out_tongue: Nie, Ciebie que_pasa nie miałem (raczej :wink: ) na myśli :stuck_out_tongue:

W tym roku (podkreślam, że to cały czas jeszcze wstępne przymiarki - może zmienić się jeszcze termin i miejsce) raczej będziemy chcieli dać możliwość wydłużenia pobytu ale “po” Zlocie tj. do poniedziałku 31 sierpnia. W tamtym roku faktycznie taka możliwość (przyjazdu dzień wcześniej) była ale w praktyce okazało się, że nie był to najszczęśliwszy pomysł ponieważ przed samym Zlotem, na miejscu, mamy jeszcze masę pracy, a już zjeżdżali się uczestnicy, a poza tym każdy chciał się od razu integrować :stuck_out_tongue: Biorąc pod uwagę, że oficjalna impreza integracyjna była 2 wieczory później okazało się, że nie wszyscy na niej wytrwali tak długo jak na I zlocie :wink:

Co do kosztów to będziemy się starać aby zasadniczy Zlot wiązał się tak jak dotychczas jedynie z symboliczną opłatą w wysokości 50 zł. Opłata ta ma naturalnie jedynie zminimalizować zjawisko “pustych” rejestracji, bo koszty uczestnictwa każdej osoby (noclegi, pełne wyżywienie, impreza integracyjna z grillem i piwem, wynajęcie sal, przerwy kawowe, koszulki, smycze, identyfikatory, autokary i wiele, wiele innych) będą wielokrotnie wyższe. Jeżeli chodzi o ten dodatkowy pobyt, to tak jak w ubiegłym roku nie będziemy go pokrywać praktycznie w 100% tak jak przy zasadniczym Zlocie, a jedynie częściowo. Prawdopodobnie będzie to opłata w wysokości około 100 zł za dodatkowy nocleg + 3 posiłki. Mamy nadzieję, że uda się utrzymać ten poziom kosztów ale dużo tu zależy od budżetu jaki uda nam się zgromadzić, a w kryzysowych ciężkich czasach nic nie jest niestety pewne…

Wystarczy po prostu obejrzeć fotorelacje z pierwszego i drugiego Zlotu… :wink:

bardzo dobry termin, już rezerwuję urlop, do zobaczenia!

dobrze wiedziec, ze juz sa jakies plany :slight_smile: termin mi pasuje, miejsce tez moze byc ( dojechalem do jastrzebiej to i na mazury dam rade :wink: )

czekam z niecierpliwoscia na rozpoczecie rejestracji :slight_smile:

Zaczne grac w totka bo doskonale wyczulem ze pierwsze wzmianki pojawia sie po przeminieciu dlugiego weekendu majowego.

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze jak sie uda zlozyc zamowienie i rejestracja przepusci to z wielka checia spotkam sie z Wami i jak to nadmienil Pangrys - niewazne gdzie wazne ze bedzie i jak zawsze niepowtarzalny :peace:

Taa , zgadzam się z przedmówcą :smiley:

*My będziemy a Wy ??

*Jak się nam uda zarejestrować. :stuck_out_tongue:

Ja się wczoraj dowiedziałem że nie dam rady, 29 wyjeżdżam do Chorwacji, albo już tam będę musiał być :frowning: No nic pozostało mi się z wami zobaczyć za rok, jeśli będzie kolejny zlot.

Dyskusja OT --> Śmietnik.

A tak odnośnie video relacji HZ 2 to powiedzcie szczerze będzie czy nie? Jakieś oficjalne wyjasnienie by się przydało pierwsza video relacja szybko powstała a ta no dość długo.

Będzie :wink: Kiedy? Naprawdę nie wiem…

Relacja …?

Fotki były co prawda nie oddają w pełni atmosfery Zlotu i nie dają wglądu w prelekcje,

po prostu trzeba być !!

Musimy poczekać i się zarejestrować, takiej IMPREZY nie można opuścić.

Tylko czy w tym roku znowu będzie podział na IT i Creative ? wiem że trudno być na wszystkim.

mam zamiar zmienić aparat - będzie trochę więcej fotek :slight_smile:

*jeśli się uda zarejestrować

To będzie trochę zależało od obiektu na który ostatecznie się zdecydujemy, a konkretniej ilości dostępnych sal konferencyjnych. Niemniej, jeżeli możliwości techniczne będą to zapewne będziemy chcieli kontynuować podział części sesji na dwie ścieżki ponieważ umożliwia to przede wszystkim przeprowadzenie sesji technicznych dla specjalistów IT na poziomie bardziej zaawansowanym niż gdyby je robić w sesjach ogólnych. Na razie jeszcze jednak stanowczo za wcześnie aby mówić o jakichkolwiek konkretnych planach w tym zakresie.

Może i ja się znów pojawie :slight_smile:

Możliwe, że ja też o ile praktyki mi nie pokrzyżują planów.