HotZlot 2009 - wątek ogólny

hehe bo to w końcu tajne :d

Btw nie wiem gdzie mam zaaplikować w laptopie to coś co rozdawał pan z Microsoftu ze swoim filmem. Nie widze nigdzie takiego gniazda.

To jest przecież pendrive i pod USB się to podpina.

“Historię wstążki”? To normalne USB… wsadzasz jak pena… taka trochę odchudzona wtyczka ale :slight_smile: zwykła :slight_smile:

mi się nie udało dostać wypełniłem formularz po 3.5 minutach:)

nie wiedziałem że tak szybko się rozejdzie

mam nadzieję że w przyszłym roku uda mi się pojechać:)

trzeba będzie się tym razem pośpieszyć…

kolega z którym miałem jechać jakbym się dostał

on pojechał mówił mi że było super:)

:smiley:

Wydaje mi się, czy jeszcze nikt zdjęciami się nie podzielił? :stuck_out_tongue:

Czesc osob jeszcze jest w drodze z Ryny. Pewnie zdjecia zaczna sie pojawiac na poczatku wrzesnia ak wszyscy juz dojda do normalnosci po intensywnym braniu udzialo w Hot Zlocie.

Dziekuje raz jeszcze za swietnie zorganizowana impreze i doskonala atmosfere :spoko:

Mam szczerą nadzieję że jest ich tyle, że trochę potrwa zanim je się wrzuci i trzeba je pogrupować :smiley:

My właśnie jedziemy dopiero do Olsztyna :slight_smile:

HotZlot 2009 to mój pierwszy zlot tego typu. Generalnie wszystko mi się podobało, szczególnie komfort, jaki oferował hotel Zamek Ryn.

Brawa dla obsługi - szczególnie dla sprzątaczki i kucharzy. Pokoje czyste, zadbane i dobrze wyposażone. Jedzenie wyśmienite. Z basenu też skorzystałem :wink:

Jeśli chodzi o sam zlot… Niektóre prezentacje bardzo ciekawe, niektóre mniej. To zależy co kto lubi.

Atmosfera bardzo fajna, tak jak to sobie wyobrażałem. Czasem narzekałem jednak na nudę (:P) - PS3 z Fifą 09 i kilkanaście komputerów to dla mnie za mało. A tańczyć i rysować nie potrafiłem :smiley:

Tak czy inaczej, dzięki wielkie za zaproszenie :slight_smile: Gdy będzie kolejny zlot, zapewne się pojawię.

haha nie pomyślałem. Pewnie jeszcze mnie trzyma po sobotnio - niedzielnej integracji :smiley:

No i po "obfitym śniadanku w niedzielę - 1 herbatka z ranigastem od Gutka :lol:

Trzeba było tyle nie pi… oj sorry nie integrować się! :wink: Ja czuję się wyśmienicie! :slight_smile:

Co do samego zlotu, choć móiłem to już w sobotę Krogulcowi, a w niedzielę jeszcze raz kilku innym organizatorom, to tu napiszę, aby było czarno na białym:

Dziękuję za fajny zlot.

Dodam, że każdy z uczestników dostał w wyjątkowej formie, pasującej do starego zamku “certyfikat” uczestnictwa, NIS 2009 (z akt. do 2010), kilka koszulek, polo od Fujitsu, plecak APC i… ach nie chce mi się pisać - masę innych rzeczy!

Dzięki.

(Organizatorzy) Kapituła Wielkiego Officjum Rycerzy Zgromadzenia dobrychprogramów, techit oraz gamikaze zrobili kawał Dobrej i jak najbardziej potrzebnej roboty !!

HOT_Zlot.jpg

Hot Zlot w tym roku zaskoczył mnie bardziej niż w poprzednim, myślałem że wiem czego mogę się spodziewać po poprzednim zlocie a tu totalne zaskoczenie. Wybór miejsca w 100% trafny, w Zamku RYN wszyscy się pomieścili - obiekt rozbudowany do potrzeb hotelowych, posiadający własne muzeum. Komnaty w których zostaliśmy ulokowani posiadały wystrój z epoki średniowiecza zgodny z nazewnictwem "skrzydła w którym się znajdował. (tylko telewizory zbyt nachalnie widoczne - ot szczegół który nikomu nie przeszkadzał). Dziedziniec zamku został zadaszony co powodowało że impreza integracyjna pomieściła się bez problemu we wnętrzu zamku (na zewnątrz padało).

Załączam zestaw fotek dziedzińca z pierwszego dnia zlotu gdzie nie widać tłumu :

http://photosynth.net/view.aspx?cid=484 … 8201p=0:0

Niestety nie zdążyłem zrobić panoramki sali konferencyjnej oraz komtura, gdzie odbywały się prelekcje IT.

Należy podziękować partnerom tegorocznego Hot Zlotu: Fujitsu, Microsoft, Vobis, Adobe, ATM, Citrix Systems, Electronic Arts, Intel, Opera Software, Sapphire, Symantec, Techland, Wacom. Ponadto, ACSUG, APC, Gruca, Helion, HP, Icon7, Imagis, PLIX i ZPAS.

Dzięki ich wsparciu mogliśmy się spotkać i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat Ich pracy.

A oto cała grupa, jak wspomniano userzy, partnerzy i organizatorzy na dziedzińcu Zamku RYN :

HOT_Zlot-2009.jpg

Co do fotek to jak tylko porobię odpowiednie poprawki zamieszczę link.

Zlot pozostawił masę świetnych wspomnień :smiley: Bardzo dobra organizacja, klimat nie do opisania :wink: W tym roku spróbowałem mat do tańczenia i zakochałem się w nich ;d Jak ktoś pisał już wcześniej, przedstawiciele partnerów zlotu zachowywali się jak zwykli userzy, dzięki czemu naprawdę wesoło się spędzało razem czas :wink: Wielkie podziękowania dla organizatorów zlotu!

PS. Kurtka się znalazła! :smiley: Niestety musiałem na nią czekać aż do 20:30, ale jest! :wink:

Wróciłem ze zlotu wczoraj. Po powrocie spałem coś koło 13h :P.

Było po prostu super. Nie da się tego opisać słowami, tam po prostu trzeba być.

Wielki szacunek dla organizatorów, za wielki wysiłek jaki musieli włożyć w to przedsięwzięcie. Podziękowania należą się również wszystkim sponsorom.

Za rok też na pewno będę! ;^).

Pozdrawiam.

Impreza bardzo udana. Widać jak wiele Organizatorzy włożyli w to serca. Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem! Dziękuję Organizatorom oraz sponsorom za możliwość brania udziału w tak fanatyczniej imprezie. Pozdrawiam całą Redakcje, wszystkich Zlotowiczów a w szczególności zielonyLudzik, mikew_86, wasiul90, ant0n, mordzio, mr_wolf1 :slight_smile:

a mogę wiedzieć jaki user robił zdjęcie mi i Gutkowi w Night Clubie podczas wieczoru integracyjnego??

Ja dotarłem i nawet już z pracy wróciłem (wczoraj już niebardzo miałem siłę na jakąkolwiek aktywność na forum).

Teraz pora spać - jak wrócę to wrzucę tą garstke zdjęć, którą mam.

Organizatorom należą się wielkie podziękowania za tak świetną imprezę.

PS1: Sory, że tak wyszliśmy z LT, ale czas już zaczął nas gonić… :frowning:

PS2: Dla tych, co ze mną podróżowali: samochód naprawił się sam po powrocie do domu :slight_smile:

Wielkie podziękowania dla Redakcji =D> za zorganizowanie wspaniałego spotkania, podziękowania także dla sponsorów, których udało się Wam pozyskać.

HotZlot 2009 to niezapomniane wrażenia, warto było zobaczyć na żywo ludzi tworzących forumową społeczność :-D, poznać wielu z Was osobiście :smiley:

Pozdrawiam :piwo:

Gratulacje za Fajne transmisje na żywo :slight_smile:

Serdecznie dziękuję organizatorom i sponsorom za tak świetnie zorganizowany zlot :slight_smile:

Również pozdrawiam, i jak się uda to do zobaczenia za rok.

Nieźle, ja zrobiłem 400km w niecałe 8h :slight_smile:

Przyłączam się do wszystkich podziękowań. Dziękuje za zaufanie, za zaproszenie, za możliwość zobaczenia tak wielkiej i wspaniałej imprezy, dziękuje user’om za miłe rozmowy, udaną integracje.

Dziękuje i prosze sponsorów by popierali dalej tą impreze. Bo może się wydawać, że przyjechaliśmy tylko by się najeść i napić. Tak jednak nie było, były konferencje, była transmisja. Dotarli więc do dużego grona osób :slight_smile:

Jednym słowem, tam warto być, tam trzeba być! :slight_smile: