HotZlot 2010 - zwiedzanie serwerowni dobrychprogramów

W retransmisji któregos z poprzednich Hot Zlotów (chyba sprzed 2 lat) usłyszałem, że chętni mogą zwiedzić serwerownię Dobrychprogramów we Wrocławiu. W związku z tym, że chcąc dojechać do Lądka Zdroju z większości miejsc w Polsce zatrzymujemy się we Wrocławiu proponowałbym by uczestnicy Hot Zlotu mieli możliwość zwiedzenia serwerowni Dobrychprogramów. Najlepiej pasowałaby taka opcja dla chętnych po zakończeniu zlotu. Gdyby taka opcja była niemożliwa to fajnie byłoby zobaczyć film z serwerowni (rzecz jasna jakości HD), oczywiście w zakresie nie grożącym ujawnieniem informacji, które muszą pozostać tajemnicą.

To ja jestem chętny

Pomysł jest genialny!

Może i dobry, ale trudny logistycznie do rozwiązania przez organizatora.

Większość ekipy DP w dniu rozpoczęcia zlotu będzie już na miejscu imprezy i będzie miała pełne ręce roboty.

Mhm… prawda… to może po zlocie ? Najlepiej niech ekipa DP się wypowie czy byłoby to możliwe i czy chcieliby coś takiego zrobić.

Coś słabo śledzicie informacje na portalu bowiem od ponad… roku wszystkie nasze serwery zlokalizowane są w centrum danych ATM w Warszawie :wink:

News: http://www.dobreprogramy.pl/dobreprogra … 10322.html

Artykuł: http://www.dobreprogramy.pl/Rzut-okiem- … 11416.html

Wstyd :stuck_out_tongue:

ooo :oops:

jak to się mówi: “bunkrów nie ma, ale też jest… super”

No tak, jeszcze miałem w pamięci to, że mieliscie serwerownie we Wrocławiu. W tej sytuacji temat do zamknięcia. A co do serwerowni to wyjściem jest relacja wideo (oczywiscie HD).