HotZlot 2013 - nieoficjalna zapowiedź :)

Patrząc po których postach napisałeś “Odpowiedź prawidłowa… padła” zapewne HotZlot 2013 będzie na Mazurach.

Gołębiewski w Mikołajkach za duży, Lidzbark Warmiński (pisałeś: blisko, ale to nie to) więc stawiam, że zwycięzcą jest albo lordjahu , albo Samurai :stuck_out_tongue: , choć nie musi być to prawda :lol:

Pozdrawiam :slight_smile:

Może też być tak, że prawidłowa odpowiedź padła znacznie wcześniej, ale Krogulec nie pisał o tym, żebyśmy mieli więcej możliwości zgadywania =P

będzie trzeba zbierać więcej kasy na wyjazd w końcu to drugi koniec polski :?

Cześć

A masz już zaproszenie :stuck_out_tongue:

Niczego nie wykluczam :stuck_out_tongue: , co by nie pisać, póki Krogulec nie poda oficjalnie miejsca, wszystko jest możliwe :lol:

Pozdrawiam

Napięcie będzie rosło z dnia na dzień. :slight_smile:

Znając życie lokalizacja będzie prawdziwą “petardą” :x :mrgreen:

Może tym razem ***** Hotel? :wink:

jestem optymistą i zabezpieczyć się można bo nie wiesz co i kiedy wypadnie #-o

Temat ma jak zwykle duże zainteresowanie. Ciekawe czy kolejny HotZlot odbędzie się w jakimś zamku.

http://imageshack.us/photo/my-images/822/l12b01.png/ :slight_smile:

Jak widać część redakcji już dojechała :slight_smile:

:x a my poczekamy

To teraz zaczynam się zastanawiać kto jest kim :smiley:

Ale nie odbiegając od tematu - Administracja może podać jakiś termin przekazania Nam - społeczności DP jakichś bliższych konkretów, czy po prostu czekamy ? :cry:

:roll: Najbardziej prawdopodobny termin to: 26-28 lipca, naturalnie z opcją przedłużenia do 29-go. =D>

To już było mistrzu napisane wyżej i to już wiem :slight_smile: ale spodziewałbym się jakichś konkretów :smiley:

Termin troszkę mi koliduje z Woodstockiem, ale zobaczymy czy w ogóle będę miał szansę otrzymać zaproszenie xD

Wreszcie termin nie kolidujący z zawodami żużlowymi :wink: Może w ramach podkręcenia napięcia redakcja poda przybliżoną lokalizację (pół-poł-wsch-zach)?

Nie ważne gdzie - jeśli tylko mógłbym jechać pojechałbym wszędzie. Im dalej tym lepiej - ciekawszy powrót do domu by mnie czekał :lol: Kto ze mną wracał z HZ2012 ten wie o czym mowa :slight_smile:

Pytanie z innej beczki - co z foto/wideo relacją z HZ2012? Coś przeoczyłem? :slight_smile:

Przeoczyłeś wideo http://www.dobreprogramy.pl/Wideorelacj … 38738.html :lol:

Myślałem, że to była tylko zapowiedź foto i wideo relacji :wink: Materiału redakcja zebrała chyba na znacznie więcej :wink:

Nom, poniekąd sami go współtworzyliśmy :smiley: :smiley: