HotZlot 2013 - nieoficjalna zapowiedź :)

Hej,

Może i tak, ale zawsze videorelacje z Hot Zlotu miały w granicach 3 minut długości. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Może HotZlot połączyć właśnie z Woodstockiem? :smiley:

A może z pielgrzymką do Częstochowy?

Żartować nie można? :slight_smile:

Wiadomo że nie wszyscy przepadają za woodstockiem, tak samo za pielgrzymką do Częstochowy ale zawsze znajdą się zainteresowani :slight_smile:

I idąc tym tokiem rozumowania ustalenie terminu Zlotu staje się niemożliwe: a bo to OFF, a bo to Opener, a bo to Jarocin, a bo to mecz żużlowy, a bo to imieniny wujka Zdziśka, a bo to wesele kuzynki Józki itd itp :wink:

To nie organizatorzy Zlotu mają dostosować swój terminarz do zlotowiczów, tylko odwrotnie.

Po to terminy zostały podane tak wcześnie żeby każdy mógł sobie zarezerwować to 3 - 4 dni na udział w takiej imprezie.

:slight_smile:

Ale ja nigdzie nie napisałem że że data HZ ma być dostosowana do woodstocka :wink:

I wiem że to zaproszone osoby muszą się dostosować do terminu.

Swoją drogą kwestia zaproszenia jest dosyć mała prawdopodobna :wink:

Pozdro

Ja tam do woodstocku nie mam nic przeciwko, ponoć fajni ludzie są etc. ale mi się zawsze to kojarzy z narkotykami i takimi tam więc nie zamierzam tam jechać…

co innego 160-200 osób a co innego 5000 jak nie więcej :wink:

a co do Pielgrzymki do Częstochowy to No Coment :wink:

Ciekawe kiedy się jakiegoś newsa o HZ dowiemy…

Osobiście HZ dla mnie jest na tyle ważnym wydarzeniem, że gdyby kolidował by mi termin ślubu z HZ to ślub bym przełożył (co nie zmienia faktu że i tak się nie hajtnę) taki o Przykład :slight_smile:

@Over

i właśnie dzięki takim komentarzom znaczna część społeczeństwa uważa, że woodstock to zbiegowisko, narkomanów, pijaków i wie czego.

jak nie pojedziesz i sam nie zobaczysz to nie wiesz, ewentualnie jak nie znasz ludzi, którzy tam jeżdżą od lat to też wnioskujesz na postawie, a bo ktoś powiedział;p

a do HZ to zawsze trzeba się dostosować;p

Nie byłeś na woodstocku nie komentuj jak tam jest :wink: I nie 5tys tylko z 500tys :wink:

Media kreują woodstock jako miejsce tylko chlania i ćpania, nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością.

Dobra kończę bo zbaczamy z tematu :wink:

Ludzie ludzie, skończmy na temat Wooda, bo nie na temat piszemy :slight_smile: Dla Nas - większego grona Wood to wspaniała zabawa i wspaniali ludzie, odwrotnie to co “myśli” połowa społeczeństwa, ale tutaj piszmy na temat. (Temat Woodstocku był tutaj przeze mnie wymieniony jako przykład w związku z terminem).

tak jak napisał

Weźmy się za temat :slight_smile:

Naszła mi taka myśl na temat HZ - bo coś mi z deczka wyleciało z pamięci - Miałem pytanie względem ostatniego HZ a zapomniałem spytać - kogo był ten balon co miał startować ? Czy Administracja ma jakiś kontakt do tej firmy/osoby ?

Może

HOTEL ROBERT’S PORT Żegluga Pasażerska Mikołajki Robert Śliwiński

Stare Sady 4

11-730 Mikołajki

Mazury / POLSKA

http://www.hotel-port.pl/

Podobało mi się w Rynie więc może mazury?

Super informacja :smiley: Ja typuję te miejsca:

www.siedliskomorena.pl

www.bajkowy-zakatek.pl

www.hotelwarszawa.pl

www.ventushotel.pl/

www.stary-tartak.pl

www.hotel-zubrowka.pl

www.ognistyptak.pl

Już przed Zlotem budujecie mocne emocje :slight_smile:

Hej,

I cały czas trzymając w niepewności, jeszcze potęgują to napięcie. Ale tak trzymać. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

A do zlotu prawie z pół roku… a już się skraca, aby jechać w tej chwili :slight_smile:

Może być wszystko i mam nadzieję, że do Rynu nie wrócimy

Jak nie chcesz to możesz nie wracać, nikt na HotZlot na siłę nie ciągnie, ja z największą przyjemnością odwiedziłbym zamek Ryn.

Z resztą w prywatnych rozmowach na ostatnim HotZlocie to właśnie Zamek Ryn zebrał najwięcej pochlebnych opinii.

Ja osobiście jednak wolałbym coś poza miastem i mam nadzieję że do Rynu (przynajmniej w tym roku) nie wrócimy.

Radek po co te uwagi ??

Każdy ma prawo do własnej oceny miejsca, a tym bardziej że wiadome, że w tym toku jedziemy w nowe miejsce …

Hehehe, jak ja bym chciał mieć taką pewność :lol: :smiley:

Pewność to będzie dopiero jak pojawi się oficjalne info dotyczące HZ, które coś się w tym roku spóźnia, przynajmniej w stosunku do ostatnich dwóch lat:)