HotZlot 2013 - nieoficjalna zapowiedź :)

Miejscówka naprawdę bardzo i to bardzo zajefajna :slight_smile: Cieszę się, że w tym roku znów jest więcej miejscówek :slight_smile:

Owszem, miejsce bardzo przyjemne, a i miłoby było dostać zaproszenie. W końcu może bym miał dokąd się wybrać na wakacje, ponieważ nie mam do kogo i gdzie…

Lewanxd , najpierw pomyśl jak tu szybko osiągnąć pełnoletność :stuck_out_tongue:

Ale zasadnicze pytanie: jest napisane, iż muszę mieć 18 lat? Owszem, jeśli nie mogę sam to wziąłbym osobę dorosłą (ojca), żeby tylko tam być. :slight_smile:

18 lat ukąszone bez tatusia :expressionless:

Temat poruszany co Zlot, odpowiedź zawsze jedna, miejsce dla opiekuna to zabrane miejsce aktywnemu Userowi… Resztę sobie domyśl :wink:

To trochę nie fair, gdyż są nastoletni użytkownicy, którzy bardzo by chcieli pojechać, a nie mogą, bo nie mają 18 lat. Ale w tej sprawie to moze wypowie się jakiś organizator?

Swiat ogolnie jest nie fair :wink:

Kto mialby takiego niepelnoletniego “nianczyc”, i kto mialby wziac za niego odpowiedzialnosc na siebie ?

Dlatego pewne imprezy, jak i ta, sa dla pelnoletnich.

Ale co tu jest do wypowiadania? http://www.hotzlot.pl/Faq.aspx - punkt 2.

A kto powiedział, ma być sprawiedliwie? Życie to nie bajka, nie podrapie cię po jaj… :mrgreen:

Hej,

Standardowo, co zlot pojawiają się takie pytania i zarzuty, że jak to tak może być. Że przecież będzie zgoda rodziców i takie tam. A jakby coś się stało? Odkąd pamiętam zawsze przed zlotami były takie niuanse - teraz poczekajmy jeszcze na informacje dotyczące alkoholu… :x

Pozdrawiam,

Dimatheus

@Lewanxd

Wiem że byś chciał się z nami zintegrować, no ale no niestety zasady są zasadami i od 7 lat są niezmienne i wątpię aby ktoś z redakcji by pozwolił.

Musisz przeczekać, na HZ świat się nie kończy, na HZ świat się zaczyna :wink:

Wiesz nie chcę cię obrazić ale większość 15-16 latków ma inne myślenie niż ktoś kto ma 19-i więcej latek.

Warto poczekać cierpliwie, np: nasz kolega Banan jeszcze ma do odczekania 2 latka (brzmi jak więzienie ale tak nie jest) ale wierz mi opłaca się no i zacznij od udzielania się na blogu i na forum przede wszystkim :wink:

A ja ma taką mała propozycję, jeśli chodzi o HZ.

Zaprośmy tego oto jegomościa (patrz link)

Zapewne urozmaiciłby nam zawody w tańcach . Myślę, że znalazłby godnych siebie przeciwników na HZ

:mrgreen:

wieszak , chyba tylko Ryan dał by mu radę na jednej macie a nie na dwóch :stuck_out_tongue:

Hej,

Myślę, że Krogulec też dałby radę. :razz: Dlatego w tym roku będzie miał maty w wersji hard - będzie tańczył tyłem albo przy wyłączonym monitorze. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

a kto kupi taki sprzęt ?

A to już zmartwienie redakcji, jakoś od 4 lat nie było z tym problemu i nie tylko z “takim” sprzętem :wink:

#-o nie o taki sprzęt rozchodzi =D> 45%

Leszku obejrzyj dostępne na stronie relacje z poprzednich zlotów a będziesz miał jasność o jaki sprzęt chodzi. :razz:

rozumiem że znajomy ? :smiley:

kurczę do zlotu zostało już niecałe 64 dni :slight_smile: