HotZlot 2013 - nieoficjalna zapowiedź :)

Jakąś już masz :wink:

Ale oczywiście, że przeczytałem cały wątek i wiem, że te słowa padły:

Zamek Ryn był bardzo fajny, dla wielu “najlepszy”, dużo ludzi to potwierdza, niemniej z prywatnych rozmów z Leszkiem (Krogulcem) wiem, że najwyższym uznaniem redakcji się nie cieszył.

Też jestem ciekawy co w tym roku redakcja wymyśliła i co załatwia.

No ciekawe ciekawe, ciekawe co to za obiekt :slight_smile:

Ale znając redakcje i ich pomysły będzie to prawdziwa petarda :wink:

Jaki tu spokój… nanananaaa… :wink:

To się nazywa cisza przed burzą :slight_smile:

Stauros - Jaki Tu Spokój?

Wszyscy z niecierpliwości czekają na info - ja też - widzę nowe posty - myślę że czas na konkret, a tu nic …

Dokładnie… A co do braku info - może redakcja dokupuje mocniejszy sprzęt aby wytrzymał DDOSa rejestracyjnego :wink:

Tak, chyba jedyna zimowa burza :smiley:

Tak tylko taka zimowa burza naprawdę będzie HOT, a za 5 dni WIOSNA :slight_smile:

BTW.

Kurcze jakoś umknął mi ten ważny temat! Fajnie, że termin już jest dograny. Tylko teraz kto się załapie i gdzie będzie!

Najwyższy czas rozstrzygnąć nasz mini-konkurs :slight_smile: Zwycięzcą okazał się… Leszek2204, który prawidłowo odgadł, że tegoroczny HotZlot odbędzie się w Zamku Kliczków:

Do zwycięzcy powędruje koszulka i smycz dobrychprogramów, oprogramowanie i zestaw różnych gadżetów.

Więcej informacji możecie znaleźć tutaj: http://www.dobreprogramy.pl/Spotkajmy-s … 39499.html

Jednocześnie przepraszam, że tyle musieliście czekać na rozstrzygnięcie - dogrywaliśmy kwestie formalne i chcieliśmy opublikować oficjalne info wraz z zaległą fotorelacją z ostatniego HotZlotu. Niestety to drugie (jeszcze) się nie udało… :frowning: Intensywnie pracujemy nad nową wersją portalu, do tego dochodzą bieżące obowiązki - nie tylko aktualizacja portalu ale różne akcje specjalne i konkursy, które organizujemy dla Was. Krótko mówiąc nie ma lekko :wink: Ponieważ prace nad fotorelacją się przeciągały, nie chcieliśmy już dłużej czekać z oficjalnym ogłoszeniem, ale co się odwlecze to nie uciecze :wink:

Leszku2204 optymisto - gratulacje :slight_smile:

Również Gratulacje dla Leszka, miał “czuja” :slight_smile:

Tegoroczny HZ zapewne będzie wyjątkowy, jak każdy poprzedni :wink:

=D> a może w nagrodę :roll: zaproszenie podeślą :x

Gratuluję szczęśliwcowi.

@rgabrysiak a ja tobie ,przecież też wytypowałeś zamek w kliczkowie

Nie ma co już dywagować, bowiem sam DP ujawnił miejsce, mianowicie Zamek Kliczków http://www.dobreprogramy.pl/Spotkajmy-s … 39499.html. Nie wiem, czy załapię się na Zlot (nie mam weny do blogowania), jednak z uwagi na położenie zamku w Osiecznicy http://www.turystyka.dolnyslask.pl/content/view/73/68/ (odległość do Wrocławia 130 km) nie zaszkodziłoby dodać do programu HotZlotu możliwość zwiedzania siedziby DP we Wrocławiu przynajmniej w pakiecie rozszerzonym (np. na koniec imprezy przed pożegnaniem z uczestnikami).

Hej,

Gratulacje, gratulacje. I cóż więcej - fajnie, że wiadomo o Zlocie już nieco więcej. Znowu południowa Polska, więc dojazd samochodem zajmie co najwyżej kilka godzin… Zapowiada się pysznie. Oczywiście trzeba się jeszcze na Zlot dostać. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Miejsce, po przejrzeniu linków podanych przez Krogulca na portalu, bardzo mi się podoba i jakoś w ogóle mnie nie dziwi, że południe Polski, a konkretnie okolice Wrocławia, mają powodzenie. :biggrin:

Ano ! Przepiękne tereny przy Zameczku :slight_smile: Będzie się gdzie wyszaleć zlotowiczom :slight_smile: