HotZlot 2014 - wątek ogólny

 

Żabol  jest  sam   w  sobie niekonwencjonalny, więc trudno  żeby jakakolwiek konwencja  działała na niego :stuck_out_tongue:

Hej,

Zawsze można na ból którejś części ciała użyć Citrixowego zestawu do wirtualizacji. :stuck_out_tongue: Dla niewtajemniczonych polecam relację z III HZ. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Cześć,

 

Po waszych ostatnich postach widzę, że strach się pojawić na zlocie :stuck_out_tongue:

 

Strach ma wielkie oczy :stuck_out_tongue:

 

Hej,

Ale tylko oczy. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Czy to prawda, że zaproszeni uczestnicy na Tegoroczny HotZlot będą zwolnieni z opłaty 50 zł, a osoby przyjeżdżające własnym autem będą mogli odliczyć poniesione koszty paliwa od podatku dochodowego? I najważniejsze, czy w tym roku po raz pierwszy zamiast autokaru z Wrocławia - ruszy odpowiednio wcześnie pielgrzymka na którą już trzeba rezerwować miejsce?

Z tą pielgrzymką to przegiąłeś. Pierwsze słyszę żeby trzeba było miejsce rezerwować.

 

To był chyba pierwszy żart w tym temacie, którego w ogóle nie zrozumiałem …

Cóż, należy zrozumieć człowieka. Nie każdy potrafi opowiadać dowcipy … na trzeźwo :stuck_out_tongue:

hmmm…  czasy paliwa już minęły teraz jeździmy hybrydami  i jeżeli taką bryką przyjedziesz na HD redakcja jeszcze dopłaci  do parkingu. ;) a na pielgrzymkę polecam sandały 

Cóż jak mawia stare przysłowie … kiedy chcemy kogoś uderzyć zawsze znajdziemy kij pod ręką.

 

PS.

Lepiej dostać kijem, jak być popychadłem kibicującym bez własnego zdania. 

Zbigniew2003  jak tylko  dostaniesz zaproszenie, specjalny  transport  w postaci  mks  numer 2  skrajem  szosy zawsze specjalnie dla Ciebie  można załatwić :wink:

ten wątek nie przestaje mnie zaskakiwać :smiley:

Zostały równiutkie 2 miesiące :slight_smile:

fiesta - bardzo dziękuję za specjalną możliwość załatwienia transportu. Niestety nawet gdybym otrzymał zaproszenie - skorzystać nie mogę z uczestnictwa. Stoją mi na przeszkodzie trzy poważne problemy. Pierwszy to szkorbut, spowodowany zastąpieniem owoców naturalnych, winem owocowym. Co spowodowało utratę uzębienia. Drugi powód jest jeszcze poważniejszy, czyli mocno postępujący proces gnilny jajek, które zbyt mocno poświęciłem podczas ostatnich świąt. Myślę, że w lipcu będzie to tak nieprzyjemny etap tego procesu iż wydzielany zapach mógłby uniemożliwić przeprowadzenie sesji technicznych. I po trzecie znowu @lordjahu mógłby tego w ogóle nie zrozumieć. Myślę więc, że moja nieobecność w razie zaproszenia będzie usprawiedliwiona. I wszyscy mi to wybaczą… nawet na trzeźwo.  

Hej,

 

Jakby co, zawsze zaproszenie można opchnąć na Allegro. :stuck_out_tongue:

 

Pozdrawiam,

Dimatheus

Cześć,

 

Już widzę ten wysyp aukcji na Allegro :stuck_out_tongue:

Ciekawe za ile by poszło.

więcej niz kosztuje 3-dniowy nocleg w tym hotelu bym nie dał :wink:

Hej,

A później robilibyśmy śledztwo, kto wystawił wejściówkę na Allegro. Ale by była masa fanu. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus