HotZlot 2014 - wątek ogólny

 

 

A po  co  śledztwo? Przecież  zaproszenie są imienne i dla konkretnych osób, a  dane  personalne podajesz przy rejestracji.  ;)

Hej,

No i musiałeś wszystko zdradzać i psuć zabawę? :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

OJ tam oj tam ale mam nadzieje że z tym avatarem nie przyjedziesz na zlot bo wygląda troszke mało męsko (wiem że dziecko to ważna istota) no ale zdjęcia rozwodowego z tym avatarem nie zrobisz :wink:

A niby kiedy miałby je zrobić? Wątpię czy znajdzie czas pomiędzy pstrykaniem fotek a spamowaniem na relacji :stuck_out_tongue:

@Over, IMO, awek Dimatheusa jest bardziej męski niż Twój :stuck_out_tongue:

Hehe wiedziałem że mi to ktoś wypomni :slight_smile: wiedziałem :slight_smile:

Ale za to mój avatar porusza serca i inne części ciała :slight_smile:

 

Nie tych którzy mieli z Tobą do czynienia :stuck_out_tongue:

To co z tego, że by zakupił wyjściówkę na HZ jak przy weryfikacji na miejscu by poległ. Po to podajecie dane organizatorom by takie zdarzenia nie miały miejsca :slight_smile:

 

 

 

 

   :badgrin:  :ok:

Hej,

 

A po cóż mi rozwodowe zdjęcie? Wiem, że Ty takie lubisz, więc nie będę robił Ci konkurencji. A z drugiej strony może w końcu dorośniesz? W końcu nie ma to jak reklamować się cudzą twarzą. :stuck_out_tongue:

 

Dobre, aż się uśmiałem. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

Można podać kolegi dane i wbić na HZ z jego legitką :lol:

Chyba, że są lepsi od banków, które wydają milionowe kredyty na cudze dowody.  :lol: :lol: :lol:

 

Wiesz z lewą legitką to możesz sobie wejść do podrzędnego klubu a nie na zamkniętą imprezę dla dorosłych … 

 

Jakoś trudno mi uwierzyć w to, że jest to impreza dla dorosłych… :-P 

 

To po co piszesz o rzeczach o których nie  masz pojęcia ?

 

Dlaczego miałbym nie mieć pojęcia? Widziałem kilka filmików, relacji ze Zlotów, wypowiedzi osób które miały przyjemność bawić się na wspomnianej imprezce. Uważam, że mam odpowiednią ilość informacji, aby wyrobić sobie pogląd na powyższy temat. Nie uważam HZ-tu za inwazję tylko dla gimbusów, ale… troche tak to wygląda.  :stuck_out_tongue:

 

Pzdr

Każdy ma prawo do swojej opinii nawet jeśli jest absurdalna. A twoja jest taka

 

Inaczej to wygląda w rzeczywistości ale nie będę cie przekonywał. Trzeba mieć dużą fantazję by HZ tak określić … Tak dużą jak Antonii M.

 

Polecam sprawdzenie kilku słów w słowniku:

parodia,

abstarkacja

pastisz

 

:wink:

@FaUst

Dobre :slight_smile:

 

@JaceQQ

Fajnie, że obejrzałeś pare filmików i przeczytałeś komentarze ale do regulaminu HZ już nie zaglądałeś.

 

widać kto nigdy nie był na zlocie :smiley:

 

@ Over do zlotu to maleństwo już będzie miało 18-stkę   :0

@

Dimatheus  nic się nie martw , zawsze maleństwo można schować do plecaka :slight_smile:

 

Poczytaj te komentarze

 

Nie warto z nim dyskutować, ma zamknięty umysł i przyjmuje nic do wiadomości co nie zgadza się z jego światopoglądem.