HotZlot 2015 - wątek ogólny

Szczegóły zdradzę na HZ :stuck_out_tongue:

(to taki mały szantaż który ma na celu:

  1. Przekonać Cię abyś był na Zlocie

  2. Przekonać Redakcję abym dostał zaproszenie :twisted: )

Hej,

Generalnie tak to nie działa. A szantaż Redakcji nie jest straszny. Jakkolwiek postaram się być się z ekipą zobaczyć.

Pozdrawiam,

Dimatheus

…się piwa napić i się dobrze bawić :wink:

 

Chyba że na zlocie poznamy wybranKę :slight_smile:

Wolicie ją zamiast mnie :cry: (przecież wiadomo, że HZ bez wacka to nie to samo :slight_smile: )

Ja w tym roku licze na łut szczęścia w losowaniu… Bo o zaproszeniu raczej mogę tylko pomarzyć… :frowning:

Czy w tym roku można liczyć na powtórkę z wystawy starego sprzętu komputerowego? Może nie w całości, bo rozumiem, że to dość kłopotliwe, ale choćby na kilka najfajniejszych egzemplarzy?

A może tym razem trochę młodsze żelastwo, np. AT, XT czy nawet 486 z na pewno dla wielu znanym DOS-em, Windowsem 3.1 lub 95… takie wspominki z lat 80. i 90. ubiegłego stulecia.

Tutaj można podstawić dowolną osobę o dowolnym nicku, bo każdy z hotzlotowiczów wyjątkowy więc wiesz :slight_smile:

Zapowiada się ciekawie, wyczekiwać tylko zaproszenia i/lub liczyć na łut szczęścia w losowaniu.

No da się zrobić :wink:

Rozumiem challenge accepted :stuck_out_tongue:

Strzelam, że zamiast telewizora będzie jeździł nim york :smiley:

Ja już dostałam zapkę. :slight_smile: dziękuję!

hura … :wink: może w tym roku się załapię na HZ , zawsze można poznać coś nowego i troche nowej techniki. ale tu znak zapytanie , wygram czy ufff

Ja też. Dziękuję, ale w tym roku nie skorzystam :frowning:

 sp. widzę że ja tu rodzynek ,bo wszyscy tutaj to Hot Zlotnicy :0

Zaproszenie otrzymałem. Dzięki!

i ja dostałem :smiley:  dziękuje !

Erkhm … Zapro otrzymane :slight_smile: Dziękować wielce !

Dziękuję za zaproszenie, oczywiście już wysłana opłata rejestracyjna - teraz trzeba skrobnąć maila do szefa z informacją o moim urlopie w tych dniach :smiley: