HotZlot 2015 - wątek ogólny

Trwało to trochę dłużej niż byśmy chcieli, ale - jak to mówią - co się odwlecze to nie uciecze :wink:

 

http://www.dobreprogramy.pl/Zapraszamy-na-HotZlot-2015,News,63579.html

Łał, zaczęło się!

Hej,

Super informacja! Wszystko pięknie, gdyby nie termin zbiegający się z terminem ślubu brata… W tym roku chyba będę musiał się obejść smakiem. :frowning: Chyba, że mały plan wypali. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

Zbałamucisz przyszłą szwagierkę? :stuck_out_tongue:

Hej,

Próbowałem, ale nie dało rady. Myślę o nieco mniej diametralnym kroku - niech brat się nieco pomęczy w okowach małżeństwa. Zresztą skrobnę Ci maila. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

Zawsze możesz tak być “obecny” na ślubie: https://www.youtube.com/watch?v=_bIoeBpSeU4 :wink:

Dobrze, że znowu się spotkamy. Już nie mogę się doczekać…

Hej,

Gdyby to było takie proste…

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

 

Są rzeczy ważne i ważniejsze. W tym wypadku ślub brata. Ale może się wymkniesz na 1 dzień jakoś :slight_smile:

 

Jak to nie proste? Pogadaj z Cyryllo - “podstawę jeżdżącą” już chyba ma gotową :wink:

 

A tak serio to wiem i rozumiem, ale co innego zostało niż sobie pożartować :slight_smile:

Hej,

O czymś takim właśnie myślę.

Pozdrawiam,

Dimatheus

No to mam nosa :slight_smile: 1 dzień lepszy niż żaden.

@Dima, no cóż peszek :wink:

Czekali, czekali i  doczekali  się.

Leszku  świetna wiadomość, pomimo tego że tak późna pora :slight_smile:

Temat przewodni Zlotu też mi się podoba, bo podobno:

:slight_smile:

W tamtym roku termin HZ zbiegł się z … moim ślubem :slight_smile: a jednak jakoś dałem radę (więc jak to się mówi - nie świruj jarzębiny :stuck_out_tongue: )

Ciekawe czy pojawi się tegoroczna jakaś ciekawa “autopromocja”…z propozycją “wciskania” lokalnych wyrobów typu oscypki… :slight_smile:

Świetna wiadomość :slight_smile:

Czekali i się doczekali :slight_smile:

 

Ps.Kula szklana się rozmagnesowała :slight_smile:

Kamień spadł mi z serca, teraz spokojnie można zacząć przygotowania do HZ :slight_smile:

Hej,

Ale chyba nie chcesz mi powiedzieć, że ślub miałeś w sobotę popołudniu.

Pozdrawiam,

Dimatheus